Wpis z mikrobloga

Mam satysfakcję z bólu dupy uśmiechniętych po tym, jak Giertych nie przyszedł na głosowanie w sprawie aborcji. Jeszcze niedawno robił wśród uśmiechniętych sekciarzy z PO za guru, nie pamiętali albo nie chcieli pamiętać, jakimi wyczynami zasłynął na początku swojej kariery politycznej. Najważniejsze, że, hehe, "pisiorów boli dupa".

Ciekawe, kogo teraz boli. XD
Jak tam, @M4rcinS, humorek dopisuje? Jest uśmiech?

Polacy to jednak lubią dać się sfrajerzyć.

#polityka #bekazprawakow #bekazpo #neuropa
AlexBrown - Mam satysfakcję z bólu dupy uśmiechniętych po tym, jak Giertych nie przys...

źródło: temp_file8816959222335700625

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • 0
@LebronAntetokounmpo Obawiam się, że jesteś zbyt głupi, żeby zrozumieć istotę problemu. Nie chodzi tu nawet o twojego guru, tylko o to, jak niewiele potrzeba p0laczkom, żeby zaskarbić sobie ich względy, a potem udawać zdziwieniem, że jak to, "przecież zmądrzał" xD
Dlatego dam cię na czarną, żebyś nie obniżał poziomu.

Poza tym, jakiego lewactwa? PO nie jest partią lewicową, a tym bardziej lewicowcem nie jest Giertych.
  • Odpowiedz
  • 0
@open_or_die

Usunięte komentarze


Oczywiście, że tak. Jak pies nasra na dywan, to trzeba posprzątać. Nie umiesz dyskutować, to licz się z tym, że nie będziesz się udzielał pod moimi postami, a znajdziesz się na czarnej. Co więcej, ja daję na czarną ludzi, którzy także plusują te komentarze. Nie mam tolerancji dla obniżania poziomu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Notes Nikt tu mnie nie zAoRaŁ. Kasuję komentarze ludzi, którzy nie potrafią grzecznie dyskutować (i zaraz zrobię to z twoim). Nie mam ochoty rzucać pereł przed wieprze, dlatego też dodaję ich potem na czarną. Zatem jeżeli widzisz, ile komentarzy jest przeze mnie usuniętych, to możesz się tylko domyśleć, jak wielu użytkowników rozmawia poniżej poziomu.
  • Odpowiedz
@AlexBrown: Coś bym ci odpisał, wytłumaczył, ale jak ty i tak wszystko usuwasz, to ewidentnie nie jesteś w stanie znieść dyskusji. Nie będę narażał cię na więcej strat moralnych, widzę ciężko to przeżywasz.
  • Odpowiedz