Wpis z mikrobloga

Mam satysfakcję z bólu dupy uśmiechniętych po tym, jak Giertych nie przyszedł na głosowanie w sprawie aborcji. Jeszcze niedawno robił wśród uśmiechniętych sekciarzy z PO za guru, nie pamiętali albo nie chcieli pamiętać, jakimi wyczynami zasłynął na początku swojej kariery politycznej. Najważniejsze, że, hehe, "pisiorów boli dupa".

Ciekawe, kogo teraz boli. XD
Jak tam, @M4rcinS, humorek dopisuje? Jest uśmiech?

Polacy to jednak lubią dać się sfrajerzyć.

#polityka #bekazprawakow #bekazpo #neuropa
AlexBrown - Mam satysfakcję z bólu dupy uśmiechniętych po tym, jak Giertych nie przys...

źródło: temp_file8816959222335700625

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • 0
@wstanczyk

@AlexBrown: Coś bym ci odpisał, wytłumaczył, ale jak ty i tak wszystko usuwasz, to ewidentnie nie jesteś w stanie znieść dyskusji. Nie będę narażał cię na więcej strat moralnych, widzę ciężko to przeżywasz.


Tu jak dotąd dyskusja się nie rozpoczęła. Swołocz podobna do ciebie ciągle pisze coś o sraniu. Jakieś fiksacje fekalne. Wiadomo, że takie rzeczy się usuwa. Jak pies nasra na dywan, to przecież tego nie tolerujesz.
  • Odpowiedz
Tu jak dotąd dyskusja się nie rozpoczęła. Swołocz podobna do ciebie ciągle pisze coś o sraniu.


@AlexBrown: Ale teraz to są tylko twoje słowa. Ja wchodzę i widzę, że niby o coś pytasz, a potem wszystko usuwasz. Frajersko wypadasz tylko ty. Jak usuwasz, to dajesz sygnał, że obawiałeś się jakiegoś wpisu, że cię ośmieszał, czy zabolało w inny sposób, nie poradziłeś sobie z tym i usunąłęś. Przecież jakby to ktoś
  • Odpowiedz
  • 0
@wstanczyk trudno, musisz uwierzyć mi na słowo, co nie jest zbyt trudne zresztą. Wystarczy, że pójdziesz na odpowiednie tagi i zobaczysz, jakim słownictwem operują twoi koledzy. Zakończył bym rozmowę, gdyby ktoś w realu powiedział mi „zesrałeś się” i zerwał znajomość, nie mam powodu, żeby tolerować coś takiego w internecie. I nie jestem czyjąś matką, żeby po nim chodzić i sprzątać, więc jak ktoś nabrudzi raz, to prewencyjnie dodaję go na czarną.
  • Odpowiedz