Wpis z mikrobloga

chwal się dalej ze lubisz przepłacać za rosol o innej nazwie.


@Rga79: Jeszcze jedno. Dlaczego wchodzisz w dyskusję nad rzeczami na których się w ogóle nie znasz?

Ja sie nie znam na motoryzacji, giełdzie, piłce, femamema, programowaniu, dlatego nie wchodzę nikogo na tych tagach wyjaśniać i robić z siebie głupka.
Tutaj za to 50 osób która gówno wie, uważa że może się wypowiadać i ma że rację xD. To sie
  • Odpowiedz
I zresztą w Japonii możesz kupić sobie 'paczkę' ramenu do zrobienia w domu.

@Rga79: Ośmieszaj się dalej xd
Ten ramen instant nie ma nic wspólnego z zupa o jakiej mowa.

A o workach z lepionym produktem miałam na myśli makaron. Bo ramen to makaron. W polskich knajpach ramen jest robiony, makaron do rosołu jest kupny i bardzo tani. Ignorancie bez ułamka wiedzy.
  • Odpowiedz
@arinkao: tak samo jak kostka rosołowa ma mało wspólnego z rosołem, ale nie przeszkadzało ci by napisać że da się z niej rosół zrobić xD

Tutaj za to 50 osób która gówno wie, uważa że może się wypowiadać i ma że rację xD.


To prawda, widać ile osób w tym wątku jak ty ma zaślepione oczy Ramenem bo jest
  • Odpowiedz
@Rga79 Ramen to makaron. Polecam się douczyć. Poza tym kto ci powiedział że chodzę do restauracji? Twoja inteligencja xdd? Akurat w najlepszej ramenowni w KRK mi nie smakował. Sama sobie gotuje i ramen i rosół i mam jakieś pojęcie w przeciwieństwie do ciebie. Nigdzie nie napisałam nic o kostkach rosolowych.
Albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo manipulujesz robiąc gaslighting.
Najzabawniejsze że nadal się pogrążasz. Dla mnie ramen nie jest obcy,
  • Odpowiedz
@arinkao halo halo proszę mnie nie wyzywać, ja nie jestem po nikogo stronie, a poza tym to już kiedyś nawet pisaliśmy na priv i śmialiśmy się z wojenek ludzi :(
  • Odpowiedz
Potężne zesrańsko rameniarzy XDDDD

Rosołek u mamy na 3 skrzydełkach i kostce rosołowej Winiary > wasz 12 godzinny ramen na kaczce, byczych jądrach i zepsutej fasoli

Japończycy nawet tego nie gotują w domu bo im się nie chce, tylko idą do knajpy na rogu XD
  • Odpowiedz
@SgtAlApone_: Twój argument jest z doopy bo żadnej restauracji nie stać na kupno robionego ramenu, dużo taniej go samemu zrobić a kupny makaron jajeczny do rosołu to koszt poniżej złotówki za porcje.
  • Odpowiedz