Wpis z mikrobloga

#przegryw #aborcja #rozowepaski #seks Śmieszy mnie jak p0lki i fajnop0lacy uśmiechniętej polski na profilach na instagramie tych całych aborcji bez granic, aborcyjnych dream team itp nawołują do nowych marszów aborcyjnych tak jak to było za pisu czy obalenia rządu. No morda od śmiechu mi się nie zamyka.
  • 2
  • Odpowiedz
@Felixu: Pamiętam jak przy okazji tych marszy jakiś wykopowy sebix płakał bo poszedł ze swoją dziewką na protest i im tęczowe sztandary przeszkadzały bo seks dwóch mężczyzn to lewactwo ale aborcja to już jest konserwatywna. xD Zawsze mam bekę z takich kukoldów kreujących się na prawicę a będących w rzeczywistości krypto-żydami.
  • Odpowiedz
@Felixu: mnie do dziś bawi to jak wtedy władza zagrała na emocjach społeczeństwa odpalając ten temat w środku pandemii żeby przykryć inne rzeczy. Miałem wtedy ciekawą dyskusję o tym w gronie osób dla których temat nie był czymś ekscytującym. Wnioski były takie, że jednak na Nowowiejskiej doskonale sobie zdają sprawę co robią. Z resztą potwierdziło się to potem - łagodne zachowanie policji, przyzwolenie na urządzenie dosłownie juwenaliów na ulicach w
  • Odpowiedz