Wpis z mikrobloga

Jak będę miał urlop muszę spotkać się z kuzynką, bo już przerażą mnie to siedzenia w zatęchłych czterech ścianach. Czuję, że potrzebuje takiej odmiany, by gdzieś pojechać i pobyć z innymi ludźmi niż tylko tymi z pracy, jednak wpierw muszę przeżyć praktycznie cały miesiąc najgorszego okresu w roku i pójdę na upragniony urlop. Wiem, że jestem czarna owcą w rodzinie, ale jednak nie mogę zmieniać za totalnego odludka i muszę się przełamać, by odezwać się do wszystkich kuzynek, wujków i ciotek, póki jeszcze ich mam. Kiedy ich zabranie będę już całkowicie sam na tym świecie.
No Use For A Name - Apparition

Mam już dość wszystkiego, nie mogę wstać z łóżka

Po prostu leżę tu, niech ktoś mnie wyciągnie

Jestem zmęczony tymi myślami, świat porusza się na zewnątrz

Czuję się jak duch, odrzucony przez żywych


Wszyscy są pod wrażeniem rzeczy, które mówią

Przyglądam się temu, jaki to żart, a potem zamykam się w sobie.


Dalej, ego, ty głupcze, widzę twoje widmo na progu drzwi

Przyzywające mnie, obiecujące być tutaj

Gdy planeta mnie opuści mnie, ty wciąż będziesz ze mną


Nieprzytomny i obudzony, niepotrafiący policzyć wszystkich owiec

Już za późno na spokojny sen

Koszmar przychodzi i odchodzi, nie mogę go zapamiętać

To tonie, dziury wypełniają mój statek


Wszyscy śmieją się z człowieka na wybrzeżu

Uczę się teraz, że nie mam z nimi nic wspólnego

To lepsze niż dowiadywać się


Dalej, ego, ty głupcze, widzę twoje widmo na progu drzwi

Przyzywające mnie, obiecujące być tutaj

Gdy planeta mnie opuści mnie, ty wciąż będziesz ze mną


Mam dość wszystkiego

Nie mogę wstać z łóżka, po prostu leżę tu jakbym był martwy

#przegryw #przegrywpo30tce #relacjemiedzyludzkie #nienawiscdosamegosiebie
CulturalEnrichmentIsNotNice - Jak będę miał urlop muszę spotkać się z kuzynką, bo już...
  • 10
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Nie przepadam za ciocia i wujkiem, ale niedawno byli u nas i czulem sie lepiej, jak z nimi pogadalem. Nawet gierki z e-kolegami raz w tygodniu mi troche nastroj poprawialy. Szkoda, ze jak ja sie nie odezwe, to nikt nic nie organizuje, a ostatnio brakuje mocy... No i dalej mam problem z okiem, wiec pewnie i tak nie moglbym grac, ale najbardziej boli, ze nikt nawet nie zapyta.
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Też jestem czarną owcą w rodzinie. Do tego jestem mega odludkiem. Przegrywy narzekają tutaj że chcieliby mieć większy kontakt z innymi, a ja mam odwrotnie. Stronię od ludzi, także od własnej rodziny. Nie tylko dlatego że jestem skrajnie aspołeczny. Również sporo przyczynił się do tego całokształt mojego przegrywu, którego się strasznie wstydzę. W porównaniu z rówieśnikami czy członkani rodziny wypadam tragicznie. Można powiedzieć że wobec nich jestem zerem, ponieważ
  • Odpowiedz