Wpis z mikrobloga

Ale tak serio co was tak boli ta aborcja? Większość ludzi jest za liberalizacją tego prawa, jeśli lubicie być trzymani za mordę to wyjedzcie do Korei Północnej czy innej Białorusi.
Masz cierpieć dziewczyno i się męczyć bo bozia będzie zła.
Nigdy nie będzie u nas dobrze, przynajmniej jeden plus że przez tą zaściankowość wciąż mamy mało ciapatych. Oby wasze nastoletnie córki nie wróciły z brzuchem po upojnej nocy z Mokebe, ciekawe co wtedy powiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazpisu #sejm
  • 22
  • Odpowiedz
Oby wasze nastoletnie córki nie wróciły z brzuchem po upojnej nocy z Mokebe, ciekawe co wtedy powiecie

@Wraczek: wtedy by grzali do czech jak robert kubica na grand prix kanady

konserwatysta - człowiek który chce przymusić innych, aby żyli tak jak on udaje że żyje
  • Odpowiedz
@Wraczek: wykop zdominowany jest przez ludźi młodych, do których narracja "o Julce chcącej się wyskrobać po szalonym weekendzie" mocno przemawia. Tym bardziej, że większość siedzi w swej piwnicy, a ostatni raz jakąkolwiek kobietę widziała tydzień temu na kasie, podczas zakupów w markecie.
  • Odpowiedz
@Wraczek: większość jest przeciwko aborcji wystarczy posłuchać ludzi Polska to kraj starych bab, wieśniaków i narodowców najwięcej do powiedzenia mają te baby co same za młodu się skrobały ale jak dzisiejsze zuzie chcą to niet. Miastowe mają w dupie ale mieszkańców wsi, pisowców i podkarpaciam jest większość ówcześni komuniści skrobali bez problemu na potęgę a dzisiaj tylko w podziemiu albo już nie mogą
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: no były i to w czasie covidu ale większość ludzi jest przeciwko aborcji ewentualnie by udawać że odrzucić wyrok TK większość ludzi jest za Pisem wystarczy wyjść do ludzi Polska to nie Warszawa, Kraków czy Białystok większość ludzi płacze nad Obsrajtkiem i nad złymi rządami Tuska nawet ci którzy potępiają Pis dają przekonywać się że PO=gówno bo większość tak mówi. Sam dostaję lekkiej frustracji z tego powodu wyborców PO
  • Odpowiedz
Oby wasze nastoletnie córki nie wróciły z brzuchem po upojnej nocy z Mokebe, ciekawe co wtedy powiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wraczek: aborcja farmakologiczna nadal jest legalna, mozna sobie zamówić tabletki kurierem do domu
  • Odpowiedz
najwięcej do powiedzenia mają te baby co same za młodu się skrobały


@Skorvez_957_: nawet jesli, to nie wszystkie, a to nie one ustanawialy tamto prawo, tylko budowa socjalizmu byla dla wladz wazniejsza.
Obecnie mlode pokolenie bywa bardziej konserwattwne niz ich dziadkowie.
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: ja mam odwrotnie - autentycznie nie mam żadnego pisowca, a zwłaszcza jakiegoś bieda Oskiego pisoskiego tzipkoustego w moim otoczeniu.

Elektorat mam różny wtedy - najbliższa rodzina (Podkarpackie jak coś, choć obecnie mieszkam w Krakowie) hołowniarze/PO, dziadkowie raczej po każdym jebią, ale najbardziej po PiS-ie, znajomki miks, trochę PO, TD, parę osób wspierających Lewicę i paru kuców.
  • Odpowiedz
@WrzeCiOna: młodzi są często bardziej ideowi i chętni do działania a emeryci i kobiety chcą tylko brać dlatego głosują na PiS i Lewice jesteśmy jednym z najbardziej lewackich krajów w europie nie ma nawet co z tym zrobić Tusk z Hołownią probowali no ale nie zabiorą socjalu pijaków i zbudują im fabryk do pracy a co dopiero dziadkom tragedia. kobiety głosują na pis bo oferuje wszystko to czego chcą faceci
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: upal chyba ci doskwiera. Sa rozne sytuację w zyciu. M in po to sa podatki, zeby nie udawac zebraka w metrze tylko ogsrnac minimum. Choc i z tym jedt problem.

Z tym braniem i glosowaniem to tez niekoniecznie. Fajnie sie napuszcza jednych na drugich i zajada popcorn. Nie robiac nic zeby coz zmienic na lepsze
  • Odpowiedz
młodzi są często bardziej ideowi i chętni do działania a emeryci i kobiety chcą tylko brać dlatego głosują na PiS i Lewice


@Skorvez_957_: Młodzi nie wiedzą jak działa świat i myślą, że go zmienią, więc są radykalni i pochopni w osądach. Starzy ludzie przyzwyczaili się już do realiów, więc chcą mieć stabilizację m.in. dla swoich dzieci, a gdyby pojawiła się szansa zmian przed nosem, to nawet jej nie zauważą.
  • Odpowiedz
@Wraczek: ale przecież my jesteśmy za kompromisem aborcyjnym.

Chore dziecko, zagrożenie życia matki, gwałt.
Do tego brak aborcji na życzenie dla zdegenerowanych Julek.

Społeczeństwo powinno mieć jakieś
Krzewiciel_prawdy - @Wraczek: ale przecież my jesteśmy za kompromisem aborcyjnym.

Ch...
  • Odpowiedz
  • 2
@Lmaocetong2:

jak nie chcą dzieci to niech nie uprawiają seksu, mam nadzieję, że pomogłem

Ale wiesz że to jedna z podstawowych potrzeb? Nie każdy jest przegrywem i żyje w celibacie "z wyboru".
W twoich stronach to tylko pod kołderką po ciemku i pewnie koniec w środku, bo inaczej to grzech xD
  • Odpowiedz
Ale wiesz że to jedna z podstawowych potrzeb? Nie każdy jest przegrywem i żyje w celibacie "z wyboru".


@Wraczek: jest xxi wiek. Antykoncepcja jest powszechnie dostępna i tania. Jej skuteczność jest naprawdę wysoka, a ryzyko marginalne i to ryzyko właśnie trzeba wziąć na siebie... Na całe (duże) liceum pamiętam tylko jedna pannę z brzuchem przez całe 4 lata jakie tam spędziłem, a to czas gdy raczej wszyscy mieli już jakieś
  • Odpowiedz
@ehhhhh_: młodzi są zdecydowanie lepiej wykształceni i mądrzejsi od starych bo jeżdżą za granicę, pracują lub chcą pracować, kończyli studia i nie są skażeni lewactwem sowieckim. Starzy zazdroszczą młodym tego że ''oni mają zachód'' a oni za młodu nic nie mieli. Są zazdrości, złośliwi i mściwi radykalizm emerytów wynika również z zemsty dla młodych i tego że Pis i Lewica dają im socjal kosztem młodych. Chcą mieć więcej pieniędzy dla
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: Nie wiem, nie wiem czy jeżeli się zestarzeje to pozostanie we mnie nienawiść przez niespełnione ambicje. Wątpię, żeby moja babcia głosowała na PiS, bo życzy mi źle. Sądzę, że jest zmęczona i chce dla mnie dobrze, a w telewizji mówią, że PiS da mi pieniądze, da mi bezpieczeństwo i uchroni przed wykreowanymi przez zachód zagrożeniami.
Myślę, że starsze pokolenie chce spokoju dla siebie i dla swoich bliskich i nie
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: Większość kogo znam to pisowcy poza jedynymi normalnymi rodzicami i jednym wujem który co jest za PO od zawsze jako jeden jedyny wyjątek wszyscy za Pisem znajomi znajomych itd są nawet zdolni do rękoczynów w imię naczelnika państwa. Nawet nie chodzi o to że chciałbym wymienić ich na fanatyków PO... można naprawdę stracić wiarę kiedy trzeba uważać na większość wokół a to słychać kiedy przebąkuje się o aferach albo
  • Odpowiedz
@ehhhhh_: Łączą przyjemność czyli zemstę na gówniarzach i ludzką zawiść z pożytecznym czyli dodatkowe pieniądze niewiele dostają więc te kilka kilka stówek jest dla nich wybawieniem. Nie uwierzę w to że robią to altruistycznie bez krztyny obłudy. Rozwalone państwo to niewielka według nich cena za trzynastki i czternastki i możliwość dosrania własnym dzieciom.
  • Odpowiedz