Wpis z mikrobloga

Sympatie polityczne można mieć różne, ale za produkowanie tego typu treści powinien być ban. Są jednak pewne granice przyzwoitości.
O kim jest ten wpis, chyba wspominać nie muszę.
Na wszelki wypadek screen całego wpisu przesłałem do posłanki, nie dziwię się, że jest ona bardzo wrażliwa na tym punkcie. Oby społeczny odpad @selflessness poniósł wymierne konsekwencje.
@Moderacja

#sejm #polityka #bekazpisu
smutny_przerebel - Sympatie polityczne można mieć różne, ale za produkowanie tego typ...

źródło: temp_file7283108738773047869

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: Mmm widzę, że argumentum ad personam, nieźle. Wszystkie Twoje komentarze są pasywnie agresywne. Coś na zasadzie "Wiesz, jeżeli bawią cie gwałty to okej, idź do psychologa". Czemu coś imputujesz? Nie potrafisz prowadzić normalnej dyskusji? Pod przykrywką kulturalnej wymiany zdań nadal jesteś zawistnym #!$%@? pełnym nienawiści.
  • Odpowiedz
@taki_typa: grzecznie i jasno wyjaśniłem mój punkt widzenia, którego się domagałeś. Na końcu dodałem alternatywę, jasną i oczywistą. A te swoje projekcje zachowaj dla siebie, wystarczająco brzydzi mnie tekst z pierwotnego wpisu. I tu kończymy dyskusje, bo oczekujesz odpowiedzi, której moja moralność nigdy nie zaakceptuje.

ps; poza tym piszemy "pasywno-agresywne.", a tym chu**em jesteś ty, doszukując się takich konotacji.
  • Odpowiedz