Wpis z mikrobloga

Sympatie polityczne można mieć różne, ale za produkowanie tego typu treści powinien być ban. Są jednak pewne granice przyzwoitości.
O kim jest ten wpis, chyba wspominać nie muszę.
Na wszelki wypadek screen całego wpisu przesłałem do posłanki, nie dziwię się, że jest ona bardzo wrażliwa na tym punkcie. Oby społeczny odpad @selflessness poniósł wymierne konsekwencje.
@Moderacja

#sejm #polityka #bekazpisu
smutny_przerebel - Sympatie polityczne można mieć różne, ale za produkowanie tego typ...

źródło: temp_file7283108738773047869

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: o rany, a jeszcze niedawno przedstawiał się jako ponadpartyjny, prorozwojowy zwolennik CPK. Z nich to chyba zawsze wychodzi takie szambo. Tak samo Adam Czarnecki na Twitterze
  • Odpowiedz
Są jednak pewne granice przyzwoitości.


@smutny_przerebel: A jakie są te granice przyzwoitości? Na przyszłość pytam, bo na tym #!$%@? portalu już różne rzeczy widziałem.

Chyba, że granice przyzwoitości są jak obrażają "nas", ale jak ktoś obraża "ich" to już spoko.
  • Odpowiedz
zwolennicy Konfedepisu mają to wszystko gdzieś ¯\(ツ)/¯


@BKZGlamrap: akurat to nie jest związane z kwestią sympatii politycznych. Jest taki moment, w którym czujesz, że polityka schodzi na dalszy plan, a zwykłe aspekty obyczajowe stają na pierwszym. Wpis tego typa mnie autentycznie obrzydza, a w życiu widziałem wiele. Tak jakby był napisany przez zboczeńca, który skrzywdził to dziecko.
  • Odpowiedz
  • 0
@taki_typa: są indywidualne, skoro w moim wpisie ich nie dostrzegasz, to tym bardziej nie oczekuj, że będę w stanie Ci je wskazać. Dalej to już tylko psycholog i praca nad sobą. No chyba, że kpiny z martwych dzieci, to Twoje hobby.
  • Odpowiedz