Wpis z mikrobloga

@BrowarCiechan: a hurtowanie w stylu Makro albo Selgros? Przyznam szczerze, że piwo z browaru Amber kupuję właśnie w Makro z powodu znacznie niższej ceny (choć są problemy z dostępnością, szczególnie z Żywym).
@DOgi: Nasza moc produkcyjna jest ponad 2,5 razy mniejsza. My mamy otwartą fermentację i tradycyjne metody warzenia, czas powstawania piwa to kilkanaście dni(przeważnie ok.40, a co ciekawe, np.Mocne czy Wyborne powstaje ok.42 dni, a data przydatności wynosi 30 dni ;-) ). Nasz browar ma prawie 150 lat, a nie 18 lat :)

Handel nowoczesny jest nieunikniony, właśnie z tego powodu, którego Pan kupuje w dużych sklepach. Jest po prostu taniej i
@KrowkaAtomowka: Niekoniecznie prawdą jest, że duży sklep zagwarantuje niższą cenę. Ja kupuję piwa regionalne w małym sklepiku, piwo zawsze dobrze przechowywane i zawsze świeże (z reguły 2-3 dni po dostawie już go nie ma). W takim sklepie, na przykład Miodowe kosztuje 4,45zł. A jak ostatnio na FB ogłosiliście, że weszliście do sprzedaży w Auchan, to aż tam się wybrałem na zakupy, cena? 5,2 zł za Miodowego... A więc jak pisałem -