Wpis z mikrobloga

@Pilaf: przecież większość klubu jest za, więc chcę rozliczać xD. Zresztą elementarna przyzwoitość i uczciwość nakazuje wymienić z imienia i nazwiska również tych co chca rozliczać skoro wymieniono analogicznie tych co się wstrzymali i głosowali przeciw.
  • Odpowiedz
@Bujak: z jakiegoś powodu się wstrzymali, a nie zagłosowali przeciw, więc większość była za a po równo się wstrzymali i byli przeciw. W dodatku nawet jak jedna osoba byłaby za to warto byłoby ją wymienić, skoro wymienia się wszystkich pozostałych. W sumie też warto byłoby wymienić tych, którzy nie raczyli się zjawić.
  • Odpowiedz
  • 1
@Dawul: tak jak już pisałem, przy tym sposobie liczenia większości wstrzymanie się to jak głos przeciw.
wymieniam tu tych którzy nie chcą przewrócenia stolika, chcesz to sobie zrób post gdzie wskażesz tych którzy głosowali za
  • Odpowiedz
@Bujak: Where problem? Tobie nie pasuje, a mnie w to graj. Lepiej się interesuj tą setką metafor swojego guru kłamczuszka z Kaszub 🤣
  • Odpowiedz
@Bujak: z jakiegoś powodu się wstrzymali, a nie zagłosowali przeciw, więc większość była za a po równo się wstrzymali i byli przeciw. W dodatku nawet jak jedna osoba byłaby za to warto byłoby ją wymienić, skoro wymienia się wszystkich pozostałych. W sumie też warto byłoby wymienić tych, którzy nie raczyli się zjawić.


@Dawul: czyl prawie 2/3 klubu jest albo przeciwko albo nie mają zdania.
  • Odpowiedz