Wpis z mikrobloga

Wykopki wy tak serio? Uważacie że jak ktoś nie jest za waszym bożkiem mentzenem i tą całą konfederacją, to z automatu musi popierać tuska? I wy jeszcze jesteście oburzeni jak stwierdzam fakt o waszym poziomie intelektualnym?
  • Odpowiedz
To niesamowite, jak Uśmiechnięci Fajnopolacy zapierają się przed świadomością, że prędzej czy później Konfederacja przejmie władzę w tym kraju i nie macie na to żadnego wpływu, gdyż jest to kwestia biologiczna.


@DaveZ: beda witac kacapska armie z kwiatami?
  • Odpowiedz
@odislaw: Nie kupuję tej afery z AFD z jednego powodu. Czołowi politycy koalicji rządzącej na czele z Tuskiem gratulowali i mówili jak to cieszą się ze zwycięstwa Nowego Frontu Ludowego we Francji gdzie lider tej koalicji jest chyba najbardziej kontrowersyjnym politykiem wysokiego szczebla w całej Europie bo odszedł z partii socjalistycznej bo uważał że jest za mało socjalistyczna, po ataku na Krym mówił o tym że Krym od zawsze był
  • Odpowiedz
Ja popieram Mentzena i Brauna. PO/PIS to leśne dziady kompletnie oderwali się od problemów młodego pokolenia co odbija się czkawką całemu narodowi. Mentzena ma tyle lat co ja, jest przedsiębiorcą, multimilionerem, jest bardzo inteligentny i ma tytuł doktora. Nie tylko go popieram ale i kibicuję i mam nadzieję że będzie mógł objąć w niedalekiej przyszłości większą władzę. Brauna popiera bo znam jego wypowiedzi, jest znany z wyrazistych i dobrze przemyślanych argumentów, co
  • Odpowiedz