Wpis z mikrobloga

@deeprest: chyba nie chciałeś mnie tu wołać, albo czegoś poważnie nie zrozumiałeś z moich komentarzy. Ale za to jak ładnie się zesrałeś i naobrażałeś, teraz wszyscy będą uważali cię za mądrego pewnie, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wstanczyk: Bo to akurat bardzo przydatny wywiad zarówno dla mężczyzn i kobiet i nie ma nic wspólnego z działem plotkarskim. Lepiej żeby to czytali niż debilizmy na wykopie.
  • Odpowiedz
@Polejmnie

„Bycie Cuckoldem jest super! Uwielbiam gdy miłość mojego życia jest bolcowana przez obcego typa. Wielkość knagi nie ma znaczenia. Tak, czekam na nią do późnego wieczora by zlizać spuchę z tzcipy, bo to lubię. Wy mizogini niczego nie rozumiecie to ja jestem sigmą i prawdziwym mężczyzną wiernym kobiecie.”( ͡° ͜ʖ ͡°)
GajuPrzegryw - @Polejmnie 


„Bycie Cuckoldem jest super! Uwielbiam gdy miłość mojego...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
nie ma nic wspólnego z działem plotkarskim


@deeprest: wysokieobcasy.pl to jest dział plotkarsko-lifestylowy. Chyba dalej nie rozumiesz, o czym mowa, ale tu już ci nie pomogę.
  • Odpowiedz
Kto normalny czyta te baitowe artykuły na wysokieobcasy, pomponik, onet kobieta etc.


@doomky: raczej ta mniej inteligentna część społeczeństwa. Pamiętam jak w robocie zablokowałem pudelek.pl to pisk był jak stąd do Warszawy
  • Odpowiedz