Wpis z mikrobloga

Odniosę się jeszcze króciuteńko do tego, co pisze @dondonu
Jest to postać znana od dawna i nic nowego na jego temat już nie odkryjemy. Wiadomo, że jest to ziom o dobrym wyglądzie, zwycięzca loterii genetycznej, któremu dostęp do normalnego życia towarzyskiego i "romantycznego" odebrało konserwatywne wychowanie, a wręcz domowa tyrania. Wystarczyło przełamanie tych barier i już nasz bohater bryka sobie wesoło z płodnymi 19-tkami.

Nijak to ma się do sytuacji 99% z nas, prawdziwych przegrywów genetycznych.
Bowiem nawet, gdybyśmy wywodzili się z najbardziej liberalnych obyczajowo, a wręcz obrzydliwie zlewaczałych rodzin,
to i tak nie mielibyśmy szans na normalne relacje damsko - męskie, a grono naszych znajomych można by było policzyć na palcach jednej ręki.
Przez brzydkie, zj%$ane ryje i związane z odrzuceniem społeczno-rówieśniczym problemy psychiczne - i tak skończylibyśmy ostatecznie w piwnicy.

#przegryw #przegrywpo30tce #truecel
  • 7
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Ech. Słuchaj. Nawet nie wiesz jak przegrywowe życie miałem wczesniej, nie chcę się powtarzać, bo nie bedę robił z tego harlekinów. Ba, nawet nie chciałem, czasami emocje brały górę. A co do zwycięstwa loterii. Mam 182 cm wzrostu np więc też na dzisiejsze standardy szału nie ma.
Dla takich jak ty zawsze też chciałem mieć wsparcie, proponujac cokolwiek, nawet divy. Wierzę, że na tagu są normalnie ludzi, faktycznie mający
  • Odpowiedz
@ArmageddonPrzeciwBladziom: Piwnica ma tę jedną zaletę, ze nic nie trzeba robić by w niej być. Muzykę masz na miejscu, gry, filmy, seriale, jakiś ziomów na discordzie. Sam nadal to uwielbiam. A jeśli chodzi o kobiety to #divyzwykopem Jeśli masz 34 lvl byłbym okrutną gnidą gdybym proponował ci babę w tym wieku co ci zabierze nawet doczesny spokoj piwnicy
  • Odpowiedz