Wpis z mikrobloga

Kobieta w takim momencie powinna odpisać:
a) zaraz sprawdzę co się dzieje, w klubie x gra y, na pawilonach jest promka na z, chodźmy
b) mam cały weekend zajęty, ale za tydzień możemy gdzieś wyskoczyć, dzięki że pytasz
c) sama powinna wyczaić mnie na insta i napisać pierwsza, zaprosić gdzieś
a nie takie syf bez inicjatywy, zero zaangażowania, #!$%@? mnie to. Jestem #!$%@? wartościowym typem, mam wykształcenie, kasę, status społeczny, jestem dynamiczny i bardzo zabawny. Lachon ma tylko wygląd XD No ale jak mam jej tym zaimponować skoro nie potrafi wykazać jakiejkolwiek inicjatywy ...
#tinder #przegryw #logikarozowychpaskow #instagram #blackpill
waybach - Kobieta w takim momencie powinna odpisać:
a) zaraz sprawdzę co się dzieje, ...

źródło: syf

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@waybach: zainteresowany czlowiek relacja (kolezenska czy romantyczna) piszę od razu propozycje terminu innego, który mu pasuje. Tutaj nawet nie trzeba żeby to była relacja kobieta- mezczyzna
  • Odpowiedz
@waybach olej ja. Ostatnio pisałem z jedną przez tydzień lub dwa. Dała sama swój numer bez pytania o niego. Wysyłała glosowki, zdjęcia itd itd itd. Była po operacji i jej stan nie pozwalał na spotkanie. Ostatnio zagadałem żeby się spotkać. Napisała po kilku dniach że teraz ma czas xD ja akurat gdzieś poza domem byłem więc grzecznie odpowiedziałem że nie mam czasu. Rzuciłem w poniedziałek hasło żeby spotkać się w czwartek.
  • Odpowiedz
  • 0
tygodniu ale szansa jest xD nie odezwała się. Ja nie będę prosić o spotkanie przecież skoro sama nie proponuje innego terminu. Jak się odezwie odnośnie


@jazdaniebieski2023: no właśnie to jest podłe, powinna przeprosi że nie może i zaproponować kilka innych terminów abym wybrał sobie najbardziej mi dogodny...
  • Odpowiedz
@waybach nie wiem czy ironizujesz czy nie. Ja po kilku dniach zaproponowałem spotkanie jak już się będzie czuć komfortowo. Czekałem ale kontakt mieliśmy. Napisała ostatnio w sobotę że ma UWAGA 2.5 h teraz wolnego czasu a wieczorem to coś tam robi, odpisałem że teraz to ja jestem ze znajomymi, wieczór mam wolny jak coś i żeby dała znać. Jak ktoś chce się spotkać to nie ma huya we wsi że nie
  • Odpowiedz
@waybach: serio Dziwisz się że laska ma w czwartek/piątek już cały weekend zaplanowany? Trochę hipokryta jestem bo w piątek idę z laska co umówiłem się z nią wczoraj w czwartek co nie wyklucza że laski mają śmieszne argumenty typu nie wyjdę e tygodniu bo pracuje xDDD
  • Odpowiedz
@jazdaniebieski2023: to nawet nie chodzi o orbitera ale jak laska kreuje się na taką idiotkę co nie umie gospodarować czasem to niech szuka se innego xD dlatego trzeba mieć kilka opcji i wychodzić też ze znajomymi bo te laski potrafią odwoływać godzinę przed i nagle z napiętych planów weekendowych nic nie zostaje xd a tak to na zmianę wychodzisz z jakąś laska i ze znajomym
  • Odpowiedz
@waybach:
- Jakieś plany na weekend?
- Nie
- To może gdzieś wyjdziemy?
- Oj nie, cały weekend zajęty

Tak #!$%@? że nawet jej się nie chce kłamać przekonywująco
  • Odpowiedz
estem #!$%@? wartościowym typem, mam wykształcenie, kasę, status społeczny, jestem dynamiczny i bardzo zabawny.


@waybach: widać na screenie jaki jesteś zabawny.
  • Odpowiedz