Wpis z mikrobloga

To chyba oficjalny następca Calibry i E36 dzisiejszych trzydziestoletnich singli. Tańszy niż Polo w podstawowej konfiguracji z salonu, ale wygląda bogato. Obowiązkowo krótka tablica, żółte kierunkowskazy, po dzwonie i szkodzie całkowitej z USA oraz stickerem z nickiem z insta na bocznej szybie.

#mustang #motoryzacja #
Bardamu - To chyba oficjalny następca Calibry i E36 dzisiejszych trzydziestoletnich s...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@wrobelzawodowiec: Miałem na tydzień Focusa ST i owszem rozumiem ale to nie dla mnie, za mały przede wszystkim, nie lubie hatchbacków, nie ma porównania do większych wygodniejszych. Nie może być jedynym samochodem. Tak samo jak i Mustang ale o to właśnie w nim wtedy chodzi, zupełnie inna jazda

zapytaj czym jeździ jeszcze ze 3 razy


@Topev: No właśnie coś sie nie chce przyznać a pierwszy do osądzania innych
  • Odpowiedz
A jakie inne coupe, które wygląda tak samo dobrze jak Mustang (pod względem technicznym i wizualnym) proponujesz za te pieniądze?


@kowalzmetina: Chyba nie zrozumiałeś przesłania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu nie chodzi o to, czy to dobry czy zły samochód, tylko tak jak kiedyś pewne grupy społeczne kupowały calibrę i e36 jako dresowozy do szpanowania, tak teraz kolejnymi staną się używane mustangi, których na rynku wtórnym
  • Odpowiedz
@Bardamu: Jest zajebiste ze względu na brzmienie i pracę siedzącej tam v8, resztę auta #!$%@?ć. Mi by wystarczyło, audio można zdemontować i sprzedać (bo się nie przyda) żeby było na paliwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz