Wpis z mikrobloga

@eyehategod @uknotwiem nikt nie podważa ich istnienia. Jednakowoż jako osoby najwyraźniej lewicowe, powinniście sobie zdawać sprawę, że zgodnie z ideą equity nadreprezentują swoją mniejszość w stosunku do ilości w społeczeństwie. Tak więc firmy zaburzają należytą sprawiedliwość społeczną, tym samym dyskryminując Azjatów (szczególnie Wietnamczyków), Eskimosów, osoby transseksualne, transrasowe, trans gatunkowe, leworęcznych, osoby cholesterowopozytywne, osoby niepełnosprawne, z nieprzeciętną ilością chromosomów i piegowatych.
Oczywistym jest że tak zastanawiająco nadmierną ilość czarnoskórych w reklamach
  • Odpowiedz
@Cadore niektórzy nie chcą by firma promująca ideologię z którymi się nie zgadzają zarobila


@El_Trufel: Zdjęcie przytulającej się pary to nie ideologia. Ideologią można co najwyżej nazwać twój rasizm.
  • Odpowiedz
@Cadore: ale skąd mam wiedzieć, czy koszulka będzie dobrze wyglądała na mnie - Białym człowieku? Bo to jest zakłamanie rzeczywistości - na Czarnym człowieku ubrania wyglądają lepiej ?
W ogóle ile mieszka murzynów w Polsce z 10k? Przecież to mniej niż 0,05% ludności w naszym kraju...
  • Odpowiedz
I co to niby zmienia? Przyszedłem kupić produkt, a nie murzyna

@Cadore: reklama sugeruje, że produkt zaprojektowany jest pod murzyna, tj. pod jego masę, wymiary, kolory, budowę ciała, czy inne cechy - przy części produktów może mieć to znaczenie i teoretycznie możesz mieć problem z uzyskaniem reklamacji (reklama wszak nie będzie kłamała). ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz