Wpis z mikrobloga

@Grubas: moge mu pomóc. Za 500k pln moge odkupic na ojca ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo samemu mam doplaty z bk ktorych nie chce tracic . I mowie to absolutnie powaznie. Takze jesli mirkujesz tu kumplu i Cie sytuacja cisnie, to Pan Areczek poda pomocna dlon
  • Odpowiedz
@Grubas: no niestety tak to jest jak sie robi biznes na zasadzie "bo mam takie marzenie". 1/100 się uda, widocznie Faza był w tych pozostałych 99. A tak serio kupno domu rodem z PRL w malo atrakcyjnej lokalizacji na kredyt to kiepski pomysl
  • Odpowiedz
  • 13
@Grubas
1.przeplac za wielkiego kloca na zadupiu, ktory ma ograniczoną funkcjonalnosc.
2. Dziw sie ze ciężko znalezc drugiego takiego losia.
3. Brak profitu
4. Pikachu face
  • Odpowiedz
Ale przecież na nieruchach można tylko zarobić.


@Grubas: co to ma wspólnego z inwestowaniem w nieruchomości? To jakiś kretyński pomysł oparcia biznesu turystycznego na tym że ktoś go oglądał na YT i napewno z tego samego powodu wynajmie pokój w jego pensjonacie. Absurd.
  • Odpowiedz
@Grubas: Cholera poznaję ten budynek. Byłem tam z klasą w podstawówce kilkadziesiąt lat temu. Nazwaliśmy z kolegami ten wyjazd mianem Treblinka dziewięćdziesiąt coś.(Nauczycielka była oburzona) Już wtedy był tam syf jak w zakładzie koncentracyjnym i totalna nuda.
  • Odpowiedz
@Grubas on kupując ten budynek był na równi pochyłej w dół, od lat nie potrafił w jakikolwiek sposób wykorzystać swoich zasięgów (podobnie jak onuca Pater). Niestety, ale braki w wykształceniu i ogólniej mądrości życiowej się skumulowały i to jest tego efekt.
  • Odpowiedz
@Grubas: podobnie sprawa się ma z domem Fit Lovers w bieszczadach. Dom nie nadaje się na pensjonat, probuja beż skutku go opchnąć.
  • Odpowiedz
@Grubas: Przecież to nie jest inwestycja w nieruchomość, tylko w PRL-owski gnój na zadupiu, robiący za ośrodek wczasowy..
To inwestycja w turystykę, a nie nieruchomość.
Gdyby Faza kupił kilka lat temu mieszkanie w Warszawie, byłby 100% do przodu.
  • Odpowiedz