Wpis z mikrobloga

Otworzyli jakaś nową lodziarnie na Jagiellońskiej Lody kręcone Szkolnocki. Przechodziłem i była tam wczoraj zajebista kolejka na 30 osób. Wszedłem i co tam jest. Zwykle lody kręcony typu amerykańskie świderki. Nie stałem w kolejce bo mnie nie #!$%@?ło aby za czymś takim marnować 15 minut życia #szczecin i może.ktos wytłumaczy dlaczego to niby jest od 76 roku? Wcześniej tu też była ta lodziarnia czy jak ? No chyba że za darmo te lody rozdawali to mogę zrozumieć że ludzie stali aby dostać darmowego loda. Ale nie sądzę aby tak było
Deathspeace - Otworzyli jakaś nową lodziarnie na Jagiellońskiej Lody kręcone Szkolnoc...

źródło: temp_file4263247499141152472

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Deathspeace To jest lodziarnia z Pobierowa. Niby tylko świderki, ale dobre, na pewno lepsze od 90% sprzedawanych na rynku. Aczkolwiek w takiej kolejce też bym nie stał
  • Odpowiedz
@Deathspeace: Lody Szkolnickiego to były jedyne dobre lody na wybrzeżu przez bardzo długi czas. One nie były mleczne jak zwykłe świderki tylko robione na prawdziwej śmietance którą czuć było mega. Jeśli nie zmienili receptury i dalej dostęp mają do tej samej śmietanki którą mega było czuć to na pewno zagrzeją miejsce na długo w Szczecinie. Jeśli zmienili jakość i jadą na marce sprzed lat to kij im w pompkę
  • Odpowiedz