Wpis z mikrobloga

@Tupolej154 zależy. Jak chcesz dzieci i po 2 latach związku (ważne byście minimum rok mieszkali ze sobą) nie ma zaręczyn czy nawet rozmów że fajnie by było brać ślub czy robić dzieci to raczej nic z tego więcej nie będzie. To też sporo zależy czy już po studiach jesteście czy nie. Jak jeszcze nie to często trzeba poczekać jeszcze i to będzie naturalne.
Jak nie chcesz dzieci to z czystego pragmatyzmu
  • Odpowiedz
  • 0
Na początku związku były rozmowy które jasno mówiły, że chcemy takiego samego postępu w relacji.
Teraz z jednej strony szkoda mi czasu który zainwestowałam w relacje, ale z drugiej ile można być na etapie oceniania kogoś.
Mam wrażenie, że zaprzepascilam tą relacją swoją szanse na przeżycie czegoś czego zawsze chciałam. ( _)
  • Odpowiedz
@Tupolej154: pasuje się ulotnić jak się nie dogadujecie, któreś coś odwaliło nie do naprawienia albo rozmijają się wam pomysły na życie, a nie po jakim czasie ;)
Jedni się oświadczają po 2 tygodniach, inni po 2 latach, inni po 20, a inni wcale, Czas tu nie ma nic do rzeczy.
  • Odpowiedz
@Tupolej154 myślę że deklarację 20-latka że chce dzieci i śluby to naiwne myślenie xD serio do ok. 25 roku życia rozwija się mózg i emocjonalność więc często relacje sprzed tego wieku się rozpadają bo cele życiowe czy plany wcześniejsze się zmieniły. Jesli do tej pory nie było zaręczyn to raczej nie będzie. Warto jednak wcześniej zapytać go czy chce ślubu tak bez podtekstów tylko tak bezpośrednio. Przecież nie musicie od razu
  • Odpowiedz
Teraz z jednej strony szkoda mi czasu który zainwestowałam w relacje,


@Tupolej154: ja pierdziele ale w syf się gość władował :/ ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Tak ci się mózg zlasował z tiktokiem i koleżaneczkami, że ten 'zmarnowany czas' jest dla ciebie nic nie warty? Pierścioneczek i biała suknia, by koleżaneczkom się pochwalić na instagramie są najważniejsze xdddd oby to był bait
.
  • Odpowiedz