Wpis z mikrobloga

@yahoomlody: Znów idziemy ze skrajności w skrajność. Dobrze, że państwo zaczyna egzekwować obowiązek zapewnienia właściwych warunków bytowych zwierzętom (w tym psom). Tylko wahadło odbiło w drugą stronę i zaczynają chodzić psiarze z psami wszędzie jakby to było ich dziecko. Wk%^&wia mnie jak widzę ludzi z psami w sklepie spożywczym czy w jakimś miejscu gdzie jest podawane jedzenie.
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji: z tym się akurat zgadzam (chyba że chodzi ci żeby strzelać jak ktoś yorka bez smyczy wyprowadza to wtedy nie xD), aczkolwiek w polsce nie ma z tym aż takiego problemu. pamiętam jak niektórzy płakali jak na euro 2012 na ukrainie robili porządek z dzikimi psami i je zabijali, pomijając kwestie czy na pewno robili to humanitarnie to po tym jak na bałkanach goniły mnie watahy dzikich psów i
  • Odpowiedz
Zakazać krótkie łańcuchy tak, a nakazać zrobić wybieg dla psa, ja przez całe podwórko mam puszczoną linę, i do tego lina na której pies jest. I ma sobie 70 m możliwości biegania, oczywiście codziennie kilka razy spuszczany jest
  • Odpowiedz
@Kryspin013: to co się powinno robić wg twojej wizji z bezpańskimi dużymi psami bez smyczy i kagańca? Schodzić z drogi i modlić się, żeby nie były agresywne?
  • Odpowiedz
@Kryspin013: to co się powinno robić wg twojej wizji z bezpańskimi dużymi psami bez smyczy i kagańca? Schodzić z drogi i modlić się, żeby nie były agresywne?


@malinq: a czemu dużymi psami? I czemu nie bez smyczy? W sensie jakbym trafił akurat na przypadek, że pies ci #!$%@?ł z podwórka to miałbym mieć prawo wykonać na nim egzekucję i to jeszcze bronią dystansową? XD

W ogóle po co
  • Odpowiedz
@Kryspin013: a gdzie ja napisałem coś o strzelaniu? Cały mój komentarz opierał się na dwóch pytaniach, bez żadnej tezy, a Ty produkujesz jakiś wysryw z pięcioma pytaniami które w żaden sposób nie dają odpowiedzi na mój komentarz, a jedynie ma pasywno-agresywny wydźwięk i #!$%@? logikę jakimś wspominaniem o kotach i innych drapieżnikach.

Dawaj ten festiwal fikołków ʕʔ

Btw, znowu żeś się do mnie #!$%@?ł, więc czekam
  • Odpowiedz
@Kryspin013 odpowiadam na twój komentarz prostym pytaniem o to jak wg Ciebie te problemy się powinno rozwiązywać, a Ty #!$%@?, że ja chce strzelać do psów XD
  • Odpowiedz