Wpis z mikrobloga

@mpetrumnigrum: "Laplando to sklep internetowy, który oferuje szeroki wybór urządzeń poleasingowych, takich jak laptopy i komputery stacjonarne." Taki, że chyba jednak nie jest nowy.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: drogo, używki z takimi bebechami idzie wyrwać poniżej 200 zł xD
Po prostu promocja dla Januszy żeby się rzucali bo tysiac złotych taniej
  • Odpowiedz
"AMD A4-9120C" nie bierz nic co ma AMD A. Większość tego na wydajność mniejszą niż Core2Duo


@Slazer: dziękuję za takie informacje, bo ja się kompletnie nie znam na komputerach i systemach.
Jak ktoś by mi powiedział.
Łał ale świetna okazja bierz tego HP nawet za 800zł bo on normalnie chodzi za 2tys to bym uwierzył.
  • Odpowiedz
@zibizz1 @wrk0 @kuriozalny_prestydygitator @wrk0 @kuriozalny_prestydygitator czy wy tam normalni jesteście?

Przecież to chromebook. Bez problemu będzie działał na 4GB RAM. Jego jedyną wada jest taka że nie jest już oficjalnie wspierany.

Sam nam Lenovo e300 2gen z ekranem dotykowym za 300 złotych właśnie w wersji 4GB i działa jak marzenie. Chłodzenie pasywne, 9 godzin oglądania filmów, dobry ekran.

@mpetrumnigrum jak szukasz czegoś taniego to polecam właśnie
  • Odpowiedz
@DzieckoSzczescia Czy wy jesteście tam normalni?

Przecież to jest Maluch. Bez problemu bedzie działał z silnikiem 30KM. Sam mam Takiego bis z 1990 i byłem w Monte Carlo, chłodzenie pasywne, dziala jak marzenie. Jak szukasz czegoś taniego to polecam takiego malucha.

Ale pamiętaj ze ma swoje ograniczenia, chociaż wystarcza 99% użytkowników aut.
  • Odpowiedz
@zibizz1 ale z dupy porównanie. Człowiek szuka taniego małego urządzenia do internetu a chromebook to idealne urządzenie do tego. Ktoś szuka malucha a ty proponujesz tira. Brawo.

Następnym razem porównaj malucha z promem kosmicznym. Będzie jeszcze lepsze porównanie niewiadomo dla kogo i nie wiadomo po co.
  • Odpowiedz
@DzieckoSzczescia: Nie wiem skąd wziałes informacje ze OP szuka małego urzadzenia do internetu bo ja nigdzie takiego czegoś nie widzę. Ja tylko napisałem jak jest. Tak jak łącze 5Mbit wystarcza dla 90% użytkowników to jednak dziś takie coś jest przestarzałe i jak ktoś przyjdzie i zapyta się czy takie łacze za 10zł jest ok to tez mu powiem że dziś 30Mbit to minimum a najlepiej wziać 100Mbit jeśli jest możliwość
  • Odpowiedz