Holandia w środku polu w meczu zarówno z Francją jak i Anglią grała tak słabo ,że Hiszpania wygrałaby z nimi finał na luzie 2-0 w pełni kontrolując mecz a Holendrzy mieliby ogromny problem z podejściem pod pole karne Hiszpanów . Z Anglikami to jednak Hiszpania będzie miała sporo cięższe zadanie. Ciężko wskazać faworyta. Na plus dla Hiszpanii ,że Anglia ma jeden dzień przerwy mniej ,ale z kolei Anglicy mają dużo lepszą jakościowo ławkę rezerwowych. Zresztą tą bramkę na 2-1 dającą Anglikom awans do finału strzelił rezerwowy Watkins , który dosłownie kilka minut wcześniej wszedł na boisko. Anglicy po zmianach w ogóle nie tracą na jakości gry. U Hiszpanów po zmianach widać wyraźnie słabszą grę. To może być naprawdę decydujące jeśli wynik będzie stykowy. Będzie ciekawy mecz.

#mecz #pilkanozna #euro2024 #euro
  • 2
@Edenes no nie tracą, bo już 1 skład to katastrofa. Nie widzę jakiejkolwiek szansy dla tej merdowskiej drużyny. Hiszpania jedynie z Francją pozwoliła sobie na jakikolwiek kontakt, cała reszta #!$%@? w 3 dupy. Anglicy już w 1 meczu oddychali rękawami. Potężna Anglia tu ograła na tym Euro dwa zespoły. Serbię 1-0 i Holandię 2-1. Wielkie remisy z Danią, Słowenia, Słowacja i Szwajcaria. No nie ma co. 🤣 Hiszpania to Włochy, Chorwacja
Holandia w środku polu w meczu zarówno z Francją jak i Anglią grała tak słabo

@Edenes: Nie wiem, może #niepopularnaopinia ale jedyną reprezentacją którą dobrze mi się oglądało na Euro 2024 była Gruzja w meczu z Portugalią i może nasza reprezentacja w meczu z Francją, ale to raczej przez ból dupska żabojadów o remis. Ogólnie uważam, że dosłownie praktycznie wszystkie reprezentacje na Euro24 grają nudny toporny piach a