Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Ten Czeczen to facet odklejony. Powoli wychodzi. Z Holandii ściągam wiele sprzętu. Bywam tam. Pizza może nie rewelacja ale lepsza niż w Polsce. Co on pier.do.li?, że gorsza?, że spody gotowe?. Widać, że to zwykły robol i jadł budżetowo. Zresztą, który z tych odklejeńców żyje na poziomie?. W ich mniemaniu bieda i alkohol to wolność. To jest przykre, że mózgi im wóda zlasowała. Zresztą oni uciekają przed odpowiedzialnością.
  • 19
  • Odpowiedz
@wyscrollowany: a tam pierdoły... jak masz wymierną wartość dla pracodawcy to da ci zarobić.
Jak pracujesz jak większość w trybie 8-16 oczywiście 1550 w blokach startowych, w ciągu dnia robiąc śniadanko, drugie śniadanko, obiadek i podwieczorek do tego 7 przerw na szluga... to za co pracodawca ma ci dać lepszą kasę...
  • Odpowiedz
@tygrys12345: w holandii cos porzadnego zjesc to ze swieca lokalu szukac, tam tylko gowno frikandele z frytkami, biedasuszi od chinola itd. od polski to mogli by sie uczyc.
  • Odpowiedz
  • 2
@stopmen: To co piszesz to jest dla biedaków jedzenie. To tak jakbyś powiedział, że w Polsce człowiek zamożny je KEBABA - no nie je. Suszi tam nie jadłem ale spróbuje i dam Ci znać.
  • Odpowiedz
@tygrys12345: mnie zawsze bawi jak Lucek mówi, że daje autentyczną mozzarele po czym wyciąga blok plastikowego gówna który z mozarellą nie ma nic wspólnego. Nie mówiąc już o skupowaniu przeterminowanego sera "pecorino" od jakiegoś szemranego Polaka. Ciekawe skąd oni wytrzasnęli kozie mleko w cambo żeby zrobić craftowo ser pecorino xD
  • Odpowiedz
@tygrys12345: Pizza może nie rewelacja ale lepsza niż w Polsce. - Rozyebales mnie mordo leżę i kwiczę XD Widac ze ten typek ma duże ciśnienie na dojenie ameb 😀
  • Odpowiedz
@stopmen: Zgodzę się, ale tylko jeśli mowa o holenderskich knajpach. Ich jedzenie jest obrzydliwe. Dobre mają tylko niektóre przekąski (frikandel albo bitterbsle to psy zmielone z budą - serio). Co innego surinamskie albo indonezyjskie dania.
Ps. Z tymi drugimi to trzeba uważać, czasem są mega pikantne 😎😅
  • Odpowiedz
@tygrys12345: on pewnie jadł pizzę w kebabie, a Turcy robią inna niż normalna (kosztuje 2x mniej niż normalna)
On gada kocopoly są normalne pizzerie, w Eindhoven jest pizzeria która robi pizzę z włoskich produktów, nawet mają lokal w którym sprzedają na kawałki i jest top.
  • Odpowiedz