Wpis z mikrobloga

Siemano, po 3 miesiacach z trenerem personalnym poszedłem na siłownie i ćwiczę sam. Ogarniam technikę i radze sobie z ćwiczeniami które poznałem z trenerem. Mam pytanie, bo lubię różne statystyki, wizualne przedstawienie danych itp. Czy jest jakaś aplikacja albo strona gdzie można graficznie ułożyć sobie trening? Chodzi np. o to że wpisuję 8 ćwiczeń które zrobiłem i np. na ilustracji człowieka widzę jakie mięśnie ćwiczyłem i np. mógł skontrolować i zamienić ćwiczenia żeby jakąś partię lepiej wyćwiczyć albo gorzej. Wiem że są wszelkie atlasy ćwiczeń i tam są pokazane, ale mi chodzi o takie zsumowanie całego treningu który sobie zrobiłem albo zaplanować najbardziej optymalnie.

Również chciałbym np. stronę gdzie bym mógł zobaczyć postępy i np. ustalić sobie progresowanie, jakie ćwiczenia wybierać i jakie ciężary.

#sport #silownia #gymrat #zdrowie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hodzi np. o to że wpisuję 8 ćwiczeń które zrobiłem i np. na ilustracji człowieka widzę jakie mięśnie ćwiczyłem i np. mógł skontrolować i zamienić ćwiczenia żeby jakąś partię lepiej wyćwiczyć albo gorzej.


@niebotyk99: Boostcamp ma coś takiego.
  • Odpowiedz