Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś jak to możliwe, że dalej grane jest euro skoro ekstraklasa zaczyna się za 8 dni? To oznacza, że zawodnicy z ekstraklasy grający w finale będą mieli tylko 4 dni na odpoczynek!

A co z obozem przygotowawczym, odpoczynkiem, wakacjami? Ja wiem, że zarabiają dużo, ale nie dając im możliwości uczciwego wypoczynku po długim sezonie i euro strzelamy sobie w kolano i ryzykujemy ich zdrowiem.

TO JEST CHORE!

PZPN powinien coś z tym zrobić i ekstraklasa powinna zaczynać się tak jak top5 lig, +-dopiero za miesiąc. Skoro aspirujemy do najlepszych to bierzmy z nich przykład.

#mecz #ekstraklasaboners #ekstraklasa #pilkanozna #euro2024 #sport #euro
Toent - Wytłumaczy mi ktoś jak to możliwe, że dalej grane jest euro skoro ekstraklasa...

źródło: obraz_2024-07-10_210433502

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Toent: Trenerzy są umówieni, że, z racji znacznie wyższej rangi rozgrywek ekstraklasy, bedą oszczędzać w finale piłkarzy grających na co dzień nad Wisłą, żeby wypoczęli przed pierwszą kolejką.
  • Odpowiedz
  • 6
@mannoroth: No to zrozumiałe, ale potrzebujemy rozwiązań systemowych. Taki Morata nie przyjdzie do Gieksy skoro jeszcze na kacu z afteru finału będzie musiał grać z Radomiakiem.
  • Odpowiedz