Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że jakby dziewczyna opisywała tutaj, że czarnoskóry zaczął ją dotykać na pierwszej randce, a potem się z nim lizała czy poszła na fajny seks, to wykopkom by się wtedy podobało? Czy raczej dla odmiany byłoby pierdzielenie o rozwiązłości p0lek niszczącej społeczeństwo albo o kiepskim zamku, który otwiera każdy klucz. Kurde, kiedyś to dopierdzielanie się do #rozowepaski jeszcze miało w sobie chociaż jakąś minimalną logikę, a teraz to już wykopki robią to dla sportu.
#tinder #logikaniebieskichpaskow
  • 11
  • Odpowiedz
@lunaexoriens: Nie wiem, jakby nie była rozwiązła to by nie pisali o rozwiązłości, tak zgaduje, co najwyżej o tym jak "egzotyka" wpływa na postrzeganie atrakcyjności ale w sumie pisali też o tym, że polacy mają łatwiej za granicą więc na jedno wychodzi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Sądzę, że my faceci mamy również problem z rozwiązłością - może i nawet w podobnej skali, co kobiety.

A co do potrzeby wyłączności, to jest to ciekawe że akceptujemy kiedy nasza dziewczyna zabawi się z koleżanką, ale już nie do pomyślenia jest dla nas sytuacja z nią i innym mężczyzną. To wydaje mi się dość prymitywnym lękiem, podszytym zachwianą pewnością siebie i własnej wartości.

Konkluzja jest taka, że może nie ma znaczenia,
  • Odpowiedz
  • 0
@okurcze: Ja nie mam problemu z hedonizmem ludzi. Mam problem z podwójnymi standardami i czepianiem się na wykopie kobiet o wszystko, co tylko można. Mam też problem z tym, że ludzie są zdziwieni, że ktoś mógł się nie chcieć całować na pierwszym spotkaniu i to potępiają. Potępiają, nazwijmy to roboczo, szanowanie się tej dziewczyny, a dzień później będą przeżywać, że Polki mają lekkie podejście do seksu, dokładnie takie jak mężczyźni.
  • Odpowiedz
A co do potrzeby wyłączności, to jest to ciekawe że akceptujemy kiedy nasza dziewczyna zabawi się z koleżanką, ale już nie do pomyślenia jest dla nas sytuacja z nią i innym mężczyzną. To wydaje mi się dość prymitywnym lękiem, podszytym zachwianą pewnością siebie i własnej wartości.


Dobra manipulacja nie jest zła.
  • Odpowiedz