Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam mirkow traktujcie to jako vent.

Pracuje na umowa zlecenie student na stacji benzynowej juz drugi dzien. Generalnie pochodze z malego miasteczka, bardzo ciezka o sensowna robote w mojej okolicy. Wiekszosc to januszexy, a glowne firmy w ktorych pracuja mieszkancy zatrudniaja tylko na UOP. Jestem tez zdania, ze zawsze lepiej miec jakies zrodlo dochodu niz lezec #!$%@? i czekac na odzew od pracodawcow. Chce przepracowac 3 miesiace, zeby miec oszczednosci na studia. Prawde mowiac chyba zle trafilem, ale nie mam za bardzo innej alternatywy. Poprzednia praca na wakacje, ktora mi bardzo odpowiadala ma full zespol i narazie nie zatrudniaja ludzi.

Z plusow na stacji:
+darmowe jedzenie, bulki, bagietki itd. z wystawy maja waznosc 12h nie kazdy zawsze to kupi
+moge wziac rzeczy po terminie, szkoda tego wyrzucac przykladowo jakas paczka orzeszkow
+w porzadku zespol, mlodzi ludzie
+normalna stawka (to powinna byc podstawa) bylem w kilku miejsach i jedni proponowali 20zl/h a najnizsza obecnie to 28,10
+duzo sie nie narobie, nie czuje sie wyczerpany po pracy, nie wiem czy mozna to uznac za plusa bo chyba jednak lepiej miec jakis cel do wykonania, dzieki ktoremu szybciej czas zleci w robocie

Minusy:
-manko, zdarzylo mi sie wlasnie dzisiaj i tak sobie mysle ze do trzech razy sztuka, we wczesniejszej pracy moj zakres obowiazkow to byla tylko obsluga klienta i wykladanie towarow, a tutaj musze potracac braki z wlasnych srodkow
-dwa dni pracujesz dwa dni wolne, ale praca zajmuje ci doslownie caly dzien i nic juz nie zrobisz, a po nocce wstajesz o 15 (7-19 i 19-7)
-brak bonusow za nocki (UZ, wiec no niby zrozumiale)
-wracajac do poprzedniego minusa to no wlasnie, robie te nocki, pracuje po 12h i nic z tego nie mam, zarobilbym tyle samo pracujac 5 dni w tyg 8-16
-jedna dziewczyna caly czas narzeka xD i niby paru gosci sie pozwalnialo
-no i najwiekszy minus, ktory juz tu w sumie uwzglednilem praca na stacji zajmuje ci caly dzien, wracasz do domu i wlasciwie to idziesz spac, nocke musisz odespac

Nie mam pojecia gdzie znalezc normalna robote w tym #!$%@?, dodam jeszcze ze staralem sie o prace w zakladzie produkcyjnym, ale tam maja jakis dziwny wymog, ze musi pracowac ktos krewny xD. A i tak jest ze sto kandydatow, wiec czekalbym pewnie z 2tyg.

#pracbaza #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Takie czasy niestety ale pocieszę cię że nawet jak zrobisz te studia to o ile nie są to jakieś typu medycyna to nie będzie lepiej. Mi po studiach wszędzie proponowano niższe stawki niż na byle magazynie dla ludzi z wykształceniem podstawowym.
  • Odpowiedz