Wpis z mikrobloga

@BQP: @egocentryk podał już linka więc za wiele do powiedzenia nie zostało. W skrócie z mikroblogerami robimy ten program. Pierwotne plany były by robić w poniedziałek/ środę /piątek a weekend zostawić sobie do odpoczynku :). Dzięki. Może się przyłączysz?:)
@5th: ja wczoraj (a właściwie dziś, bo to było grubo po 2 :/) zamknąłem 1 tydzień #100pushups i 200situps (tak, jadę od początku) - jakoś tak się pospieszyłem, że dni ćwiczeń wyszły mi niedziela/wtorek/czwartek, ale muszę to zmienić na pon/śr/pt.
@Mustafek: Ja to samo dziś. Wieczorkiem zrobie. Ćwiczyłeś coś wcześniej, bo 50 na start, to sporo. Ja w wakacje tak dla siebie, bez specjalnego planu troche ćwiczyłem + dorabiałem na budowie :D Przy teście tydzień temu 55 zrobiłem.
@PanKara: Ja w wakacje się wspomagałem kreatyną. Robiłem właśnie dodatkowo hantle drążek i brzuszki. Po 4 tygodniowej "kuracji" prawie 2 cm w bicepsie doszły. Z 300 gram mi zostało 200, ale odstawiłem. Coś mi na nerki nie służyło, budziłem sie czesto w nocy na siku ;d Po tygodniu przeszło. Takie coś mam http://www.megapower.pl/megabol-total-creatine-300g-dextroza-330g-gratis-p-185.html Potwierdzam działanie, ale nie ręczę za bezpieczeństwo.