Wpis z mikrobloga

Pytanie, jaki internet mobilny wybrać, taki który wpakuję w router, i działa. Jestem na kilka tygodni w jednym mieszkaniu, potem z routerem przenoszę się do innego miejsca.
#internetmobilny #lte #pytanie #siecikomorkowe #internet #gsm

Natrafiłem na takie oferty:
1) Lycamobile - po 470GB za 35 zł co 30 dni LINK
2) Play - po 190 GB za 35 zł - ale dodatkowo masz rozmowy i SMSy bez limitu LINK
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
i za te zgody marketingowe - to co miesiąc dodatkowe GB w Play i T-Mobile czy jednorazowe?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
4) Play - po 600 GB za 50 zł. LINK
Troszkę gorzej jak w T-Mobile chyba. (ALE +500 GB na pierwszy miesiąc !!!)
  • Odpowiedz
@rukh: zależy ile GB potrzebujesz i jaka siec najlepiej będzie u ciebie działać.

. Redbull mobile zasieg t mobile internet nielimitowany przez pol roku, 1 mc za 1zl 5mc 40zl
. Orange Free na karte prawie 500GB/mc za 35zl
. Virgin mobile, jak wyżej, zasieg play i chyba orange
. Plus, plush też ma podobne oferty ponad 400GB za 30, 40zl
  • Odpowiedz
@rukh: to w plusie masz 400 GB za doładowanie dyszka i zgody. Potem dwa miesiące po 17.50 albo 20 zł. Dostajesz 900 GB plus co miesiąc 500 GB. Link no i GB przechodzą na kolejny miesiąc.

Albo Orange 200 GB za zgody plus 100 GB za apke. Plus bonusy za doładowanie.

Ja sobie hurtowo kupuje karty i głównie z tych korzystam xD
  • Odpowiedz
@rukh: tak ale pierwsze dwa miesiące masz za pół ceny promka 2w1. A potem rezygnujesz jak coś.
Wystarczy załadować za 20 zł. Wysłać kod na te 400 GB za zgody i sami pytają czy chcesz włączyć promke. Ja w sumie ładowałem za dyszke, trochę przelałem z innej karty xD
Widziałem wklejales jakieś opcje pakietów za 35 zł. Więc jak ci będzie pasowało to możesz sobie zostać z tą kartą. Ja
  • Odpowiedz