Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Mina Syny bezcenna jak powiedział bierz co chcesz.

Ten knur spocuch pdf to jest kawał xuja,najpierw mówi wnusi przed ludźmi w sklepie,bierz na co masz
ochotę,a jak zaczyna Syna coś brać to gnój że to mamy,to za drogie tego nie trzeba,ale a-----l kupił
,co za s--------n,na córki nie ma na alimenty nie daje ani grosza,ale na a-----l jest,straszna kreatura ha tfu.
Ostatnio bułki jej żałował,teraz żałuje taniej musztardy...W następnym odcinku się tłumaczy że to żarty.
Moczymorda77 - #raportzpanstwasrodka Mina Syny bezcenna jak powiedział bierz co chces...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moczymorda77 to jak ten Megakot I ta młoda laska, lubisz pachnieć pyta, ona tak, w ja że ładniej pachne albo kto jest ładny i podchodzi do manekina bez twarzy i mówi że mu się podoba.
Miał tłuste lajty a oszczędzanie level Azja :p
  • Odpowiedz
@Chilli_Heatwave dwójka dzieci w Kanadzie. Wolał wyjechać do Kambodży niż uczciwie partycypować w ich wychowywaniu. Może tam było duże zadłużenie z kilku lat i tam poszły pieniądze. Ma konta w pll przez które przechodzi kasą z YouTube i tiplly. Może tam pan komornik trochę zatrzymał. Jak sam mówił, nie płaci alimentów tylko przesyła ile może
  • Odpowiedz
@ghost666999: co najmniej jedna z córek Krzycha urodziła się w Kanadzie. Wydaje się mi na podstawie social mediów ich matki, które ostatnio ktoś na tagu linkował, że obie wraz z matką nadal mieszkają w tym kraju. Nie znam się, ale wydaje się mi, że jeśli chodzi o alimenty, to one nie podlegają prawu polskiemu, a kanadyjskiemu. Dlatego Krzychu być może nie obawia się, żeby wpłaty od widzów szły na jego
  • Odpowiedz
@pelt ona jako Polka mogła założyć krzychowi sprawę o alimenty w Polsce. Nie ma z tym problemu prawnego. Nawet jak Spocony ma Kanadykski wyrok alimentów, to jego była mogła wystąpić w Polsce o ściganie go. Sądy różnych krajów współpracują ze sobą w kwestiach nakazowych .... Na początku, pierwsze tygodnie, jego kanału, spocony miał problemy z płatnościami. Później nie miał dość długo monetyzacji bo coś zmieniał na koncie. Może zmieniał dane na
  • Odpowiedz