Wpis z mikrobloga

##!$%@?
Napiszę może tu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirki nie spodziewałem się, ale muszę zapytać o pomoc bo zwariuję.
Męczę się ze złożeniem wentylatora. HB df2303B. Wszystko ładnie pięknie do momentu założenia śmigła. Ni jak mi się nie mieści, nie wchodzi na bolec. Na bolcu jest jakaś guma, osłonka (?) - czy ja powinienem ją zdjąć i dopiero wtedy zakładać śmigło? Dopiero co kupiony wolałbym nie rozwalić xD
tekon - ##!$%@? 
Napiszę może tu ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Mirki nie spodziewałem się, ale muszę z...

źródło: 1000130940

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@murdoc no właśnie nie ma ani słowa żeby to było poruszane. Wg instrukcji jest to wałek silnika napędzający śmigło z bolcem. Więc wychodziłoby że to jest razem. Ale ni jak nie mogę założyć śmigła na to
  • Odpowiedz
@tekon: Jest 35 stopni, nie zastanawiałbym się tylko już by "osłonka" była zdjęta a śmigło ratowało by mi życie.

Na zachętę napisze że chińczyk, którego ja mam na biurku zakupiony w Auchan pod nazwą Selecline laaata temu ma podobny system montowania wirnika, i nie ma w trakcie normalnej pracy żadnych "gumek" na osi.
  • Odpowiedz
Tak wygląda to u mnie, sprężyna na wirniku bardzo dobrze dociska plastikowy wirnik do metalowej osi.
Nie wykluczam że może u Ciebie jakiś inny system zastosowali, ale to jest chińczyk klepany na palety od lat ze zmienioną obudową.
PietrekSpodKrakowa - Tak wygląda to u mnie, sprężyna na wirniku bardzo dobrze dociska...

źródło: 1000009610

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@WstretnyOwsik cóż, założyłem "na pałę" że gumka się obsunęła to się nie kręci ¯\(ツ)/¯ rozszerzyć nie mam jak tego z tyłu śmigieł, więc wygląda że muszę się męczyć ze zdjęciem tego
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@PietrekSpodKrakowa ja miałem taki cudowny prlowski wentylator bez żadnych osłonek - głośny był to fakt, ale dawał wiatrem równo. I okazuje się że zdjęcie tej gumki graniczy z cudem. Ni jak się nie daje ściągnąć
  • Odpowiedz