Wpis z mikrobloga

via Android
  • 4
@TakiSobieLoginWykopowy mam traumy przez które nie mogę jeść gdy mam wyjść gdzieś z domu bo od razu rzygam albo mdleje ze strachu
Czuję strach i ogromny stres nawet jak nic się nie dzieje nie znając nawet przyczyny
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@TakiSobieLoginWykopowy rodzina traktuje mnie ignoruje uznając za aspergerycznego wyrzutka któremu nic nie wychodzi więc trzeba się nad nim litować ale unikają przez to styczności ze mną

A jak chodzi o innych ludzi to traumy glownie wynikają z gnojenia którego doswiadczam w szkole i otoczeniu a jak ktoś się do mnie nie #!$%@? to uważa za świra

Więc mimo że bardzo bym chciał to nie mam nikogo z kim mógłbym wyjść
  • Odpowiedz
jedna rozowa czasem coś napisze losowego do mnie ale tak to się zbytnio nie angażuje w rozmowę i z tego co wiem to mówi chadom że to z litości


@sperg44: no wiesz każdy ma swoje życie i problemy bo każdy ma problemy tylko innego rodzaju.

Boisz się i unikasz sytuacji które wyzwalają strach i to normalna reakcja ale czego się właściwie obawiasz? Bólu, braku akceptacji, upokorzenia, śmierci?
  • Odpowiedz
strach wynika głównie z tego że dojeżdżanie w szkole ciągle trwa i głównie to chyba upokorzenia


@sperg44: upokorzenie czyli odrzucenie, brak akceptacji, wyalienowanie, poczucie gorszosci.
Presja środowiska ma na ciebie wpływ.

Masz zdanie na temat wartości człowieka i skąd one się biorą?
  • Odpowiedz