Wpis z mikrobloga

Mirki, o co chodzi, że w sklepach nie ma już praktycznie żadnych radlerów z alkoholem, tylko same 0%? Kiedyś pamiętam, że mega popularne były radlery z Warki. Teraz z Warki same bezalkoholowe. Z innymi markami z resztą podobnie. Jedynie w jednym sklepie widziałem radlera z Łomży, z alkoholem.

#radler #piwo #bezalkoholowe #alkohol
  • 11
  • Odpowiedz
@burns: Jak nie ma jak są. Są warki 3,5, okocimy 4,5, łomże o których piszesz (2 i 4,5) i te wszystkie somerki, hardmady, captain jacki i garage.
Nawet gówno marki z van pura wrzucają radlera do swojej oferty np. gold breyer
  • Odpowiedz
@burns: dodam jeszcze, że chyba lech i żywiec zrezygnowały z tych smakowych procentowych, bo tylko zerówki od nich widzę.
ale za to mamy nawet w lidlu pyszne owocowe piwa z dobrych browarów jak funky fluid czy nepomucen (ale procentowo już wyżej niż 2 czy 4%).
  • Odpowiedz
  • 0
@Vadzior: No właśnie szukałem tych radlerów z Warki procentowych, jak byłem nad morzem i w żadnym sklepie ich nie było. W ogóle żadnych radlerów procentowych, same zera. Po powrocie sprawdziłem markety typu Auchan, Carrefour, Lidl - wszędzie brak. W Stokrotce widziałem tylko Łomżę.

Ok, są jeszcze jakieś Captain Jacki, Hardmade i Garage, ale to nie są moim zdaniem radlery, tylko jakieś smakowe napoje alkoholowe, z 4,5-6% alkoholu. Radler to powinno
  • Odpowiedz
@burns: ogólnie to różne sklepy posprawdzaj, to nie jest tak, że każdy market musi mieć tą samą ofertę (to co jest w ulotce tak, ale reszta towaru nie)
  • Odpowiedz
  • 0
@Vadzior: Jasne, ale j.w. - kilka już sprawdziłem i nigdzie nie było. Sprawdzę jeszcze jeden sklep z piwem kraftowym. Może tam będzie skoro to zrobiła się taka nisza, przynajmniej w mojej okolicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz