Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@vateras131 według ich fb brzmi jakby faktycznie coś dawali za free
"W wakacje krwi 🩸 brakuje najbardziej - może jej braknąć dla Ciebie i Twoich bliskich! Krwi nie da się kupić, ani wyprodukować. Dlatego po raz czwarty organizujemy akcję „Oddaj krew - odwiedź gastro”, do której najmocniej chcemy zaprosić Was!

❗️Zasady są bardzo proste - każdy, kto odda krew w oddziałach Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w okresie do końca wakacji, otrzyma specjalny kupon, upoważniający do wizyty w punktach, które dołączyły do akcji krakowskiej gastronomii. W każdym z nich honorowi dawcy krwi będą mogli odebrać pyszne produkty kojarzące się z danym miejscem.

Czyli oddajecie krew i wyruszacie w gastro-podróż po całym Krakowie, na którą macie czas do końca roku kalendarzowego. Do nas zgłaszajcie się
  • Odpowiedz
@Emble:
Jeśli to faktycznie daje możliwość sprawdzenia różnych rzeczy za free. To super akcja. Ale wątpię, że tak jest. Za miesiąc pójdę to się przekonam.
  • Odpowiedz
@vateras131: @Emble Jeśli będzie tak jak rok temu to będzie za free. W tym roku widzę inne lokale ale w tamtym na kuponie były za darmo rzeczy typu ciastko, deser, kawa, piwo itp. Widzę, że podobna ilość punktów co w tamtym roku więc jako taki miły bonus za oddanie krwi zawsze spoko :D
  • Odpowiedz
@Rzkrk: Nawet jak było za free to w niektórych miejscówkach z góry się było klientem drugiej kategorii jak np z różową się wpadło tylko na to co dawali + dla różowej to samo. Więc z jednej strony spoko ale przynajmniej drugi rok z rzędu miałem takie samo wrażenie, zobaczymy w tym roku...
  • Odpowiedz
@AgentSpecjalnyCooper: A to dwa lata temu coś kojarzę właśnie, że strasznie się krzywili na osoby z tymi kuponami, tak jakby ta obsługa co najmniej z własnej kieszeni za to płaciła. Za to rok temu osobiście większość tych gratisów zrealizowałem i nie było za bardzo kombinacji. Gdzie nie przyszedłem nawet po sam gratis np. na rowerze plus tak jak mówisz druga ta sama rzecz dla różowej to wszystko w porządku było.
  • Odpowiedz