Wpis z mikrobloga

Panie i Panowie, Microsoft ogłosił duuuuże podwyżki cen Xbox Game Pass Ultimate!

Dlatego też to już ostatni dzwonek, aby kupić subskrypcję za takie grosze, jak ostatnio wielokrotnie tu informowaliśmy. Ceny kluczy w zewnętrznych sklepach też niestety szybko rosną, a te tanie lada moment mogą się całkowicie wyprzedać (w jednym sklepie już się wyprzedały).

Jeżeli więc nadal chcecie kupić XGPU za grosze (np. 3 lata za 400 zł), sprawdźcie ten wpis: https://xgp.pl/newsy/tani-xbox-game-pass-ultimate-ostatnia-szansa-na-zakup-podwyzki-cen/ – zebraliśmy tutaj linki do wciąż aktualnych sposobów na tani XGPU.

Radzimy się spieszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#xboxgamepass #xboxgamepassultimate #gamepass #xbox #xbox360 #xboxone #xboxseries #xboxseriess #xboxseriesx #gry #konsole #microsoft #grypc #pcmasterrace #gaming #pc #komputery #eaplay #pcgamepass #xgpu #xboxseries #graniewchmurze #callofduty #cod #halo #bethesda #microsoft #gearsofwar #konsole #konsoledeals #konsolemasterrace
XGPpl - Panie i Panowie, Microsoft ogłosił duuuuże podwyżki cen Xbox Game Pass Ultima...

źródło: XGPU podwyzka cen

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • 0
@ejenes: To jest dla nowych i powracających (Ty jesteś aktualnym), więc masz dwie opcje:

1. Kupić kody z poradnika, który podlinkowałeś i aktywować je dopiero po zakończeniu subskrypcji 21 sierpnia (wyjdzie trochę korzystniej).
2. Skorzystać z tego poradnika: https://xgp.pl/promocje/bardzo-tani-xbox-game-pass-ultimate-aktualni-uzytkownicy/ – nieco mniej korzystnie, ale kody możesz użyć od razu :-)

Wybierz, co bardziej Ci odpowiada
  • Odpowiedz
@XGPpl kurna, kupiłem z waszych instrukcji kod na Indie i za nic nie chce mnie puścić. Używam VPN Surfshark (2 lokalizacje w Indiach, UrbanVPN w ogóle nie działa), w trybie incognito, na dwóch różnych kontach MS, ustawiam sklep w Indiach i cały czas to samo. Jakieś jeszcze tipy jak to ogarnąć?
  • Odpowiedz
  • 0
@przemmek113: Nie masz ustawiać Indii na koncie, ma być cały czas Polska :-) I mimo wszystko spróbuj z Urbanem, komercyjne VPN-y wbrew pozorom często nie działają na stronie MS. Spróbuj może zainstalować rozszerzenie Urbana na innej przeglądarce niż ta z której korzystasz na co dzień? Musi zadziałać :-)
  • Odpowiedz
@XGPpl dzięki, w końcu się udało! Korzystałem dalej z surfsharka, Urban nie działał ani w przeglądarce ani na apce w telefonie.
Wcześniej wybierałem Indie tam na dole na redeem.microsoft.com, poszło dopiero jak zmieniłem kraj profilu na Indie
  • Odpowiedz