Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mircy, testowaliscie tindera za granica? Mam zamiar pierwszy raz w zyciu robic samotnego tripa po Wloszech i myslalem zeby odpalic tam tindera na jakies dupanko. Jest szansa jesli w polsce mam matche czy raczej ciezej? Ma ktos doswiadczenia w temacie?
#tinder #seks



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Byłem 4 lata z włoszką z południa więc takie #!$%@? że polak nie ma szans na laske z zachodu. Ale z tindera to raczej nie poruchasz chyba że ukrainki czy inne przyjezdne których tam na apkach całkiem sporo. Jednak sie nie napalaj bo najpewniej skonczy się z #!$%@? w dłoni
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jak jesteś przystojny/ładny to bez różnicy czy to Polska, Hiszpania czy Francja. Kwestia znajomości angielskiego.
Jak odpalałem tindera na zachodzie to o wiele częściej miałem pary z ładnymi kobietami niż w Polsce więc na spokojnie da się ogarnąć. Czemu wy macie taki kompleks polaka, że "jako Polak?"

Z kobietami tak już jest, że one lubią tą "inność". Tzn. w Polsce nie ma arabów/czarnych więc baby na ich widok mają mokro. Na zachodzie są czarni/arabowie i są traktowani jako ta "druga" kategoria. Albo inaczej: nie robią takiego "wow, czarny ale super i skaczą przy nim"

Jak Ty pojedziesz do Azji to laski będą skakać przy tobie bo "biały" kolor i tak dalej. Po prostu laski lubią tą "inność". Hiszpania/Włochy to bardzo
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Pierwszy raz jedziesz do Włoch więc Ci podpowiem: kraj jest fantastyczny, mój ulubiony na świecie, widoki, jedzenie, kultura, zabytki... wracam tam prawie co rok. Natomiast jeżeli chodzi o urodę ludzi - są narodowości których naturalne cechy wyglądu sprzyjają kobietom (jak w Polsce, kobiety i faceci z kobiecymi rysami twarzy), a są takie gdzie wygląd ma cechy męskie - faceci czady z kwadratowymi szczękami, kobiety niestety też... ;) Włochy i
  • Odpowiedz
Teoretycznie najlepszym kierunkiem zagranicznym na podboje dla Polaka byłby wschód - Białoruś, Rosja. Nie odstawałby tak wyglądem, kobiety piękne, mógłby zaoferować status człowieka z zachodu. Niestety Putin zdjął tą możliwość ze stołu.
  • Odpowiedz