Wpis z mikrobloga

Ten tag żyje dlatego że Piotrulo was wszystkich zbanował smutni hejterzy z czatu YT?
Jakoś mnie to nie dziwi xD
Doktore sb żyje jak chce a wam kurz pod stołem przeszkadza.
Na pewno w swoich jaskiniach macie czysto, szkoda że we łbie burdel nie do ogarnięcia. A to zdecydowanie trudniej posprzątać. Beka z was frustraci xD
#napierala
  • 12
  • Odpowiedz
@programista_wykopek: Nie dość, że spermiarz, entuzjasta troglodyckich "walk" spod znaku #famemma i boję się wiedzieć co jeszcze, bo wytrzymałem jedynie pierwszą stronę Twojego zacnego profilu, a że nie jestem szambonurkiem, to chyba nie będę zanurzał się w niego głębiej, zarzuca komuś posiadanie burdelu w głowie XDD przecież to jest wręcz podręcznikowy przykład projekcji.
  • Odpowiedz
@Celsus: projekcje to ty tworzysz w swoim łbie. Powiedzenia w próbuje tworzenia mojej osoby na podstawie profilu na stronie ze śmiesznymi obrazkami xD
Co w sumie potwierdzają moje słowa że jestes zwykly frustrat i nadajesz się na blok przeze mnie i społeczeństwo xD
  • Odpowiedz
Doktore sb żyje jak chce a wam kurz pod stołem przeszkadza.


@programista_wykopek: w nim nie jest problemem to że ma kurz pod stołem a to że ma jakąś chorobę psychiczną która sprawia że nie jest w stanie nawiązywać normalnych kontaktów z ludźmi najlepiej było to widać po jego współpracy z Wolskim którego zwyzywał tylko dlatego że poszedł sobie na biwak z zychowiczem XDD
no i on gada tyle historycznych bzdur
  • Odpowiedz
@NihilistycznyFemboy fajnie. A wiesz że jesteś przykladem osoby co przedawkowała internet i mysli że świat wirtualny = świat realny

Piszesz o chorobach psychicznych... Jesteś psychiatrą? Diagnozowales go? Jak nie to nie pisz bzdur i zamilcz. Coś mi sie wydaje że jesteś typowym kucem i konfiarzem, ale mniejsza.

Skad wiesz ze nie potrafi nawiązywać normalnych kontaktów? Znasz go prywatnie? Byłeś jego znajomym? Czy to kolejny przykład z dupy bo powiedzial ze wolski to zj3b od czołgów bo zaczął zadawac sie z zychowiczem który jest zwykłym naziolem i fanatykiem 3 rzeszy, gratulacje jak tego nie rozumiesz xD
btw czasami Piotrek wystepuje ze swoim kolegą - nie z internetu. Jak to skomentujesz? Kolejny pseudo-argument w
  • Odpowiedz