Wpis z mikrobloga

Hej hej!

Mam pytanie do osób korzystających z wszelkich c-d, hhc itp. – czy możecie polecić coś, co da dobre gastro? Jestem użytkowniczką MM od ponad dwóch lat, w ostatnim czasie stosuję ją głównie (w formie wąsa) na pobudzenie apetytu, więc tolerancję mam naprawdę bardzo dużą (ok. 0.5 - 0.7g na dzień, czasem więcej). W wyniku choroby nowotworowej i masy stresu w innych obszarach, schudłam w rok 14 kilogramów ( z rozmiaru L do XS).

Jestem już pod opieką psychiatry (wie o MM) i wkrótce zacznę terapię, ale za parę dni czeka mnie wyjazd do Czech – nie zdążę ogarnąć już kwestii prawnych, po za tym, wyjeżdżam z Mamą i nie chciałabym co chwilę jej ciągnąć w uliczkę, by móc zapalić lolka przed obiadem ;-) Leki które dostałam od Psychiatry zaczną dawać efekty za co najmniej 2 tygodnie…

Do tej pory nie stosowałam żadnych olejków C-D, HHCA, żadnych szotów, penów, nie znam się na tym zupełnie. Co w mojej sytuacji mogło by się sprawdzić? Nie zależy mi tak bardzo na klepnięciu, co na usunięciu spiny w brzuchu i gastro, które pozwoli mi zjeść śniadania normalnie. Z przyjemnością.

Do tej pory znalazłam helfishop, canatura, i dutchtherapy ale zupełnie nie wiem, czego szukać. Może ktoś coś doradzić?

#thc #wykopjointclub #dutchtherapy #greenout
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alojzydupa1: HHC-P i tym podobne kannabinoidy nigdy nie wywołały u mnie gastrofazy. Jedynie co odczujesz to zamulenie jak po zwapowaniu bardzo mocnej indicy.
  • Odpowiedz