Wpis z mikrobloga

  • 0
@pyszniarz: no gdzie, piszczenie bo 3 miesiącach na nowych tarczach?! Bez jaj. Fakt, że 150zł za klocki to jest gówno, a nie pieniądz, ale nie myślałem że aż takie gówno.
  • Odpowiedz
  • 3
@pyszniarz: czy Ty się spinasz do typa, który powiedział, że firma produkująca klocki (której klocki pewnie masz w swoim aucie) to gówno? Poważnie odpaliłeś się o takie coś?! Ja #!$%@?ę naprawdę wykop to #!$%@? same #!$%@? umysłowe.
  • Odpowiedz
@Dominias: Nigdy mi klocki nie piszczały w żadnym samochodzie, czy tanie czy drogie, tak samo nie widziałem różnicy w hamowaniu między tanimi a drogimi i kupiłem je tylko po to aby się przekonać czy warto. nie warto. Ta różnica może wychodzić jak ktoś po torze jeździ czy coś i non stop gaz hamulec że tarcze czerwone się robią, ale do cywilnej jazdy kupno drogich tarcz i klocków to wywalenie kasy
  • Odpowiedz
@pyszniarz: tak @Dominias ma racje - brembo robi #!$%@? cywilne klocki, które jedyne co ich łączy z tymi "prawdziwymi" (sportowymi) brembo to nazwa i jest to dość znany problem. Brembo robi zarówno dobre zestawy hamulce z górnych półek, jak również #!$%@? klocki do normalnych wozideł, więc nie spinaj się jak nie masz o czymś pojęcia xd
  • Odpowiedz
@Nullek: tak tak tak i klocki piszczą bo są #!$%@? xD
Moga #!$%@? hamować, mogą się zedrzeć szybko, mogą zniszczyć tarczę, ale piszczą tylko dlatego jak ktoś to zagotuje - kurtyna xD
  • Odpowiedz
@pyszniarz: typie doedukuj się zanim zaczniesz kogoś wyśmiewać, bo tak naprawdę #!$%@? się znasz a próbujesz się mądrzyć jakbyś wszystkie rozumy pozjadał, ale jednak ci trochę brakuje xd widząc po twoich innych postach wcale się nie pomyliłem oceniając cię tylko po tych kilku komentarzach XD
  • Odpowiedz