Wpis z mikrobloga

#duda #dudacontent #polityka #sejm #bekazpisu
was też śmieszą wszelkie wypowiedzi dudy, jak udaje osobe kompetentną i kreuje sie na eksperta? A w rzeczywistosci przypomnialo mu sie ze jest prezydentem dopiero jak pis przepierdzielil wybory i teraz pajacuje? nie potrafie tego czlowieka szanowac ani brac na powaznie. NAJGORSZY prezydent po 89'. Kwaśniewski ze swoim alkoholizmem to przy nim pikuś.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Harven: najlepsze jest to, że on zmienia ton w zależności od tego z kim wywiad. Z Rachoniem to jazda na rząd, a wczoraj w TVN to już bardziej stonowany :D
  • Odpowiedz
Kwaśniewski ze swoim alkoholizmem to przy nim pikuś.


@Harven: Ale Kwaśniewski to był najlepszy prezydent. Nie wiem czy Duda to najgorszy bo ma mocną konkurencję w postaci pajaca Wałęsy czy Kaczyńskiego, który był bardzo konfliktowy(była nawet taka afera gdzie nie pojechał do Niemiec bo go w gazecie nazwali ziemniakiem - może coś mi się pomyliło, ale mniej więcej tak to było) i zapewne bezpośrednio doprowadził do katastrofy w Smoleńsku. IMO
  • Odpowiedz
@Asd15: Komorowski to bardzo bliski poziom Dudy.
W zasadzie obaj byli typami którzy nie nadawali się na ten urząd. Do tego ich żony...
Lech za to miał jeden plus, żonę która potrafiła się odezwać i o coś walczyć jak np o kompromis aborcyjny. I co akurat mnie dziwi że PiS nie chciał zrobić z Agaty takiej drugiej Marii.
No ale widocznie i tam wiedzieli że Maria była sobą, a Agata
  • Odpowiedz
Komorowski to bardzo bliski poziom Dudy.


@andrzej-roman: To całkowicie prawda. Stawiam Komorowskiego 'wyżej' tylko dlatego, że po prostu miał jedną kadencję i dużo mniej szans na zbłaźnienie się. Gdyby Duda przegrał w ostatnich wyborach to myślę opinia o nim byłaby sporo wyższa, kiedyś nawet czasami coś tam próbował grać przeciwko Kaczyńskiemu. Dopiero ostatni rok-dwa to absolutna błazenada, tak jak np. chowanie Wąsika i Kamińskiego pod dywanem xD Przecież to żenujące.
  • Odpowiedz