Wpis z mikrobloga

#przegryw #seks #rozowepaski #niebieskiepaski
Szanowny Panie Prezydencie, Panie Premierze, Szanowna Rado Ministrów,
zwracam się do Państwa moim zdaniem z ciekawą, pozytywną propozycją. Z racji katastrofalnej sytuacji demograficznej III Rzeczypospolitej Polskiej jestem gotów zrobić wszystko, aby zapełnić obecną lukę demograficzną. Jestem gotów odbywać stosunki seksualistyczne bez zabezpieczenia ze znaczną ilością atrakcyjnych kobiet w wieku rozrodczym (15-25). Jedyne o co proszę to o gwarancję od Państwa, że wstawicie się za mną i udzielicie mi swego rodzaju amnestii od ewentualnych alimentów.
W mojej opinii jest to godna cena za naprawę demografii kraju. Każdego dnia jestem gotów odbyć kilka stosunków z kilkoma kobietami, co może przynieść x nowych obywateli za 9 miesięcy. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji. Honorem i zaszczytem będzie dla mnie, jeśli za to poświęcenie dla Ojczyzny otrzymam odznaczenie Order Odrodzenia Polski lub Virtuti Militari.
Z poważaniem,
Felixu, użytkownik wykop.pl
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 71
@Felixu sprzeciw
inżynierowie zrobią to za darmo, bez powoływania specjalnych komisji i wywoływania biegunki legislacyjnej, to była by zwyczajna defraudacja pieniędzy podatnika
  • Odpowiedz
@Felixu: Nie jesteście nam do niczego potrzebni. Idziemy pod granicę i tam chętnych jak lodu. Silnych, pracowitych, zdolnych i młodych, a przede wszystkim wdzięcznych i pomocnych.

  • Odpowiedz
  • 0
@Felixu jakbyś miał wartościowy gen z którego państwo miało by w przyszłości pożytek to nie musiałbyś wychodzić z taką inicjatywą.

  • Odpowiedz