Wpis z mikrobloga

Wspołokatora nowego mam dynamicznego i pytał czy wypijemy coś razem i czy chodze nakluby. Ja ze bardzo chetnie ale dziewczyna (wyimaginowana) bedzie zazdrosna ale kiedys na bank pojdziemy (nie zamierzam nigdznie isc XD). hłop dynamiczny wgl, 24 lata, dosyc wysportowany. Eh bede musiał szukac milion wymówek bo powiedział ze chetnie ze mną na siłownie pójdzie a ja sie męcze wnosząc 20 jajek na 3 pietro #przegryw
  • 12
  • Odpowiedz
@Itslilianka: Po prostu idź z nim gdzieś. Ja też z patusami w Holandii nie chciałem się kumplować, ale raz zaryzykowałem i poszedłem. Naparzaliśmy się z Arabami w autobusie koło Bredy bo mordy nie potrafili stulić i darli do nich ryja, zawsze jakaś przygoda.
  • Odpowiedz
@Itslilianka: potraktuj to jako okazje skoro ziomek wyciąga rękę, pójdziecie razem na siłke gość może ogarnia to pomoże Ci stać się kimś kto już nie będzie się męczył wchodząc na 3 piętro
  • Odpowiedz
@Itslilianka każdy kiedyś zaczynał, ludzie na siłowni mogą wydawać się tępymi troglodytami ale nie są (nie wszyscy), na pewno nikt nie będzie się z ciebie śmiał a często te największe karki są najmilsi i pomagają
  • Odpowiedz
pytał czy


@Itslilianka: jak kolega wyżej napisał, wykorzystaj to i popróbuj. Chłop chce Cie za rączkę wszędzie zabrać, a Ty jeszcze mu odmawiasz. Pomyśl, że taka szansa może Ci się szybko nie trafić. Skoro jest wysportowany, to mu powiedz wprost, że spoko, tylko nie masz żadnego doświadczenia. Na pewno Ci pomoże.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@J____-__S: no nic xd narazie staram sie z nim rozmawiac i jestem bardz odyunamiczny xd Spoko huop. Generalnmie jak gotuje to mi nie przeszkadza, szanuje moją prywatnosć. Jest szansa ze serio z nim kiedyś wyjde jak nam sie zsynchronizuje wolny czas
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@J____-__S: jeszcze sam zagaduje, zobaczył ze gram w lola, powieedział ze jak kupi laptopa to zagramy. Generalnioe dla mnie to nie jest komfortowe i wolałbym zebysmy sie unikali ale doceniam jego zaangażowanie ze chce ze mną mieć jaką relacje xd Spoko huop mimo że 7 lat młodszy
  • Odpowiedz