Wpis z mikrobloga

Jak myślicie, czy Jose czuje się mocno zrobiony w bambuko przez Kamila LABUDDE? Pamietam jak Jose mocno podniecał się jego zacięciem do pracy. Z mojej perspektywy wygląda to tak, że Budda wybił się dzięki finansom Dżoze bo mógł pokazywać fajne auta w swoich materiałach. W momencie, gdy wpadł na pomysł grubszej monetyzacji swojej popularności (loterie) znalazł jakiś gówno-powód i ich strony się rozeszły. Pamiętam, że Budda tłumaczył rozejście tym, że mieli inne wizje. Zbiegło się to w czasie z przesłuchaniem Karolajn Derpieński przez illegal tv. IMO budda szukał po prostu powodu aby pozbyć się starucha xD. Trochę mi szkoda Dżoze, widziałem niedawno film na którym skarży się, że projekt illegal zakończył stratą 800k. Nic w tym dziwnego. Wg mnie, od początku robił za naiwniaka który wybijał cwanego Kamila swoim sianem xddd.
#budda #famemma #motoryzacja #youtube
hrmpf - Jak myślicie, czy Jose czuje się mocno zrobiony w bambuko przez Kamila LABUDD...

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@hrmpf: w odbiciu to neon dołz nie Jose :P
Ta starta 800 tys to może być to bmw co Arturek (który siedzi w ciupie) rozbił. Nie bronie ale powodów było pewnie pełno. Budda wybił się dzięki Mariuszkowi.
  • Odpowiedz
@hrmpf: ogolnie to ja buddy nie lubie zwykly cwaniak, burak i narcyz jak wiekszosc influ, ale dostal szanse, wykorzytal ja i teraz jest milionerem wiec wcale mu sie nie dziwie, ze tak postapil i mysle, ze kazdy by tak zrobil ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@hrmpf: Taka mała uwaga. Budda nie wpadł na pomysł loterii. Pomysłodawcą i organizatorem jest lupulos media i inne ich spółki. Oczywiście w Polsce, bo takie loterie za granicą istnieją od lat. Wykorzystali infu i ich zasiegi do promocji. Pierwszą loterię na audi skopiował od stonogi. Jedyna różnica była taka, że rzucał lotkami. Influ w przypadku loterii są tylko aktorami. W większości przypadków nawet nie finansują nagród.

Trzeba jednak Buddzie oddać,
  • Odpowiedz
@hrmpf: pomysl loterii to pomysl Jose
Kamil po prostu slynie z tego ze jest bucem co kradnie pomysly
A dla kasy zrobi wszystko - nawet zerwie znajomosc z kims komu duzo zawdziecza
Taki niedojrzaly polglowek wywodzacy sie z biedy (mentalnej tez) dla ktorego liczy sie tu i teraz.
Energol to tez pomysl ukradziony.
  • Odpowiedz
@ZanZani: bo ten projekt to najpewniej pralnia pieniędzy z nielegalnych interesów, jeszcze oficjalnie na koniec mimo generowania prawdopodobnie olbrzymich przychodów kończy na minusie żeby dobrze wyglądało na papierze, wyprane przychody, wyprane koszty
  • Odpowiedz
Jakim cudem to mogło przynieśc 800k zł straty skoro cały kanał Buddy powiązany z Illegalem robił takie fenomenalne wyniki?


@ZanZani: bo nie przyniosło strat, chłop na filmie mówi o wydarzeniach które działy się później już po rozstaniu z buddą
polecam nie czytać mądrości ludzi tutaj na tagu bo ilość wygadywanych głupot przytłacza
celowo mieszają wydarzenia co by pasowało pod tezę, ot zwykła frustracja biedoty
zaraz przyjdzie jakiś jedyny oświecony i stwierdzi, że oni to robią dla pieniędzy a nie dla dobra planety,
  • Odpowiedz
@ZanZani: mówił na wywiadach że całe magazyny #!$%@? tymi szmatami i naklejkami z illegala które się poprostu nie sprzedają. Inni pyskaci influ się nie odezwą bo mają Fv opłacone w terminie za produkcję super limitowanych szmat z doze
  • Odpowiedz