Wpis z mikrobloga

@Heady1991: Eeeeeeeee a co Ci do tego? XD
To samo można zapytac co myśli facet nosząc koszule z krótkim rękawem xD
Jprdl mam piekne bezcelulitowe uda i ekstra tylek i se nosze krótkie sukienki bo mi wolno i nikomu nic do tego
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: Ja nie kumam czemu teraz się chłopom zaczęły podobać laski z wielkim dupskiem i grubymi udami, to totalne zaprzeczenie zgrabnej kobiety, z figurą skrojoną pod szpilki.
  • Odpowiedz
@wedkarz93: Istnieje jakieś ministerstwo odnośnie gustu chłopów, które ustala co może im się podobać i w którym pracujesz? Bo ludzie wyżej kłócą się, kto jest bardziej zj3bany i co może podlegać ocenie i czy zwykły człowiek może to czy tamto oceniać. Ale dla mnie to twój komentarz jest najbardziej abstrakcyjny, w stylu, nie rozumiem dlaczego komuś smakują brzoskwinie skoro ja wolę ananasy.
  • Odpowiedz
@Little_Makak: Chodziło mi bardziej o to w sumie, czemu zrobiło się to właśnie modne w ostatnich latach - wcześniej zdecydowanie byłyy modniejsze szczupłe, zgrabne dziewczyny w sukienkach i szpilkach, a teraz wielkie dupska i uda w leginsach, najcześciej wypinając je do lustra na siłowni do zdjęcia.
  • Odpowiedz
@Ciortas: ona ma takie fajnie spuchniete nadbrzoskwinie, kiedys slyszalem ze to podczas cyklu im puchnie macica i przez to wypycha im brzuszek, chociaz pewnie sporo to tylko najedzeone laski
  • Odpowiedz