Wpis z mikrobloga

  • 1
to ten sam HREIT co jest w restrukturyzacji


@armagedon444: Czerniak się wypowiedział. Wiesz kto to i czym się zajmuje? Jeżeli nie wiesz, to nieszczególnie pokazuje kompetencje w zakresie rynku nieruchomości.
  • Odpowiedz
@wypopekX: sorry ale jak nie widzisz w pierwszym pytaniu wywiadu niczego absurdalnego to znaczy, że przesadziłeś z rządowymi dopłatami i nie ma już ratunku XD

co za #!$%@? kraj że deweloper z MILIARDOWYM zadłużeniem którego nie jest w stanie obsłużyć jest jakimś #!$%@? opiniotwórczym kimś i robi jakieś ANALIZY, podczas gdy powinien byś scancelowany na wieki wieków
  • Odpowiedz
  • 0
@affairz: przepraszam, czy potrafisz przeczytać krótki tekst ze zrozumieniem i zrozumieć, ze to wypowiedź dr Czerniaka? Czy zapętlasz się na "HRE" i zaczynasz bełkotać po spadkowemu?

Bo obsesja na punkcie HRE i Turka to już nie mój problem. To jak będzie? Potrafisz, czy nie?
  • Odpowiedz
  • 0
to nie jest wypowiedź dr Czerniaka tylko pytanie jakiegoś redaktora


@affairz: "Ceny nieruchomości pójdą w górę" - to nie jest wypowiedź dr Czerniaka? xDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@wypopekX prawdopodobnie w przeciwieństwie do Ciebie przeczytałem ten artykuł, nie tylko tytuł.

Pan Czerniak mówi o sytuacji w której kredyt na start wchodzi. Efekty tego są oczywiste dla wszystkich.
No dobra - patrząc na Ciebie, prawie wszystkich. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wypopekX: @affairz @wizytaKomornika @rzzz

Generalnie cały ten artykuł jest beznadziejny. Nie ma tu nic, żadnej analizy scenariuszy, odniesienia do fundamentów rynku itd. Jedyny analizowany scenariusz tutaj to nastart wchodzi i w tym kontekście się Czerniak wypowiada. W związku z tym tytuł jest ostro naciągany.
kdgc - @wypopekX: @affairz @wizytaKomornika @rzzz 

Generalnie cały ten artykuł jest ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Generalnie cały ten artykuł jest beznadziejny.


@kdgc: Opinie prasowe mają to do siebie, że są opiniami, nie analizami z odnośnikami do bilbiografii. To publicystka, nie nauka. Czerniaka jest taka a nie inna, co w przypadku spadkowego guru jest warte pokazania wszystkim. To trochę tak jakby Turek napisał, że będą długie spadki.
  • Odpowiedz
@wypopekX nic takiego nie napiszę, bo raz - nie jestem ekspertem, a dwa - nie mam szklanej kuli.

Podobnie jak i Ty, inaczej raczej byś nie toczył gównoburzy na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

I tak sobie w sumie teraz myślę, że niewiele brakuje Ci do tego Micka, o którym tak często wspominasz z nieskrywaną „zażyłością”. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wypopekX: Zgodze się. Na przyszłość dodaj tylko info to co ja dodałem, że to się odnosi do scenariusza nastart i się nie będę #!$%@?ł bo zamykanie się w bańkach informacyjnych nie jest dobre, a to jest ciekawa informacja niezależnie od przekonań.
  • Odpowiedz
@wypopekX: Co do bezrobocia to oby tak było. Ale jest to zjawisko wybitnie nieliniowe. Po wyborach w stanach i jeśli się nam uda minąć te dwie pozostałe linie i nic się nie stanie to trzeba będzie zrobić rezwizje scenariuszy w stronę pozytywną. Na razie obserwować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kdgc - @wypopekX: Co do bezrobocia to oby tak było. Ale jest to zjawisko wybitnie nie...

źródło: s (24)

Pobierz
  • Odpowiedz