Wpis z mikrobloga

mireczki dajcie radę, xbox series x do wyrwania za 1,5k vs series s za 500-600zl naczytałem się że series s to hamuje rozwój generacji i tego typu gadanie i mam mętlik w głowie czy dopłacić do xsx czy kupić xss i mieć #!$%@? XD #xbox #konsole
  • 17
  • Odpowiedz
@nietopies: w zależności czy dasz tryb quality czy performance w grze to będziesz miał render powiedzmy w 1440p potem upscalowany do 4k. Wszystko zależy od gry.
Series S jeszcze mocniej obniża rozdzielczość żeby gra działała płynnie.
  • Odpowiedz
@Zielony34 oczywiście że hamuje, już 3 czy 4 developerorow przez series s opóźniało premiery gier na xboxa bo eska nie wyrabia, np baldurs gate.
Żeby Ci uświadomić jak jest źle to xbox one x z poprzedniej generacji ma dużo mocniejsze gpu i w wielu grach które nie siedzą na cpu robi 60 fps podczas gdy series s ledwo utrzymuje 30. Wiedzmin 3 na series s miał 30 fps w fhd, one
openordie - @Zielony34 oczywiście że hamuje, już 3 czy 4 developerorow przez series s...

źródło: temp_file5291124110378866129

Pobierz
  • Odpowiedz
@yungczarli999 miałem s i zamieniłem na x, ale nie że względu na grafikę czy niedomagania s. Największym mankamentem jest wielkość pamięci, tylko dla tego zamieniłem na x.
  • Odpowiedz
@Zielony34 to sprawdź jakie wymagania ma Microsoft co do gier na s oraz x, a potem powiedz jak wydobyć z ~gtx1060 tyle mocy by to ogarnął.
Jak myślisz, jak series s radzi sobie z ray tracingiem który musi być na tej konsoli jeśli jest też na series x.
Pewnie 60 fps w każdej grze też jest osagalne w 480p xD
  • Odpowiedz
@Zielony34 nadal nie rozumiesz że to nie wina developerów którzy chcieli przycinać gry na series s tylko jest to decyzja Microsoftu.

Gry mają być takie same na obu konsolach inaczej nie mogą ich wydać.
  • Odpowiedz