Wpis z mikrobloga

Krótkie podsumowanie po +/- 5-6h gry w dodatek.

Swiat:
Na początku poziom trudności rzeczywiście mnie zaskoczył. Był dość wysoki i zebrałem manto od bossa kusznika w jakimś grobowcu.
Trochę poeksplorowałem mapę bo to w grach uwielbiam najbardziej i czasami mam problem z ogarnięciem jak do jakiegoś miejsca trafić, ale domyślam się, że w późniejszym etapie gry dopiero będę w stanie się w miejsce X dostać. Generalnie takie nieoczywistości mi się mega podobają bo eksploracja jest nagradzana.

Przeciwnicy:
Fajnie, że z niektórymi mobkami jest lekki problem i cały czas z tyłu głowy ma się wizję bycia zabitym przez byle psa mając 200k run w kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°). W końcu to soulsy i musi być ta nutka strachu.

Bossowie:
Trochę poczytałem i pooglądałem gameplaye przed zakupem więc mniej więcej wiedziałem na co się piszę.
Pierwszym większym bossem była Rennala. Trochę mnie na początku zniszczyła, szczególnie w drugiej fazie bo miałem problem z ogarnięciem co się dzieje w drugiej fazie, ale za 10 razem przy pomocy prochów padła. Bardzo pomogła mi broń która nakłada szkarłatną zgniliznę.

Kolejnym bossem był ten Lew (zapomniałem nazwy) co #!$%@? w nas błyskawicami, kamieniami, mrozem i chyba krwawieniem (albo kradnie nam lub regeneruje sobie życie, generalnie coś czerwonego koło pyska ma).
Myślałem, że czeka mnie przeprawa na parę godzin a typek padł za 3 (słownie trzecim) razem :D
Nie używałem prochów a jedynie buffów z broni.

Mam jedynie zagwozdkę jak zabić te koksowniki, ale domyślam się że potrzeba je po prostu długo bić.
Jak jest jakiś sposób to proszę o NIE ZDRADZANIE GO bo wolę samemu to odkryć.

Na razie to tyle. Zobaczymy co będzie dalej, ale na razie mega mi się podoba :D

#eldenring
  • 5
  • Odpowiedz
cytowany tekst

Mam jedynie zagwozdkę jak zabić te koksowniki, ale domyślam się że potrzeba je po prostu długo bić.
Jak jest jakiś sposób to proszę o NIE ZDRADZANIE GO bo wolę samemu to odkryć

cytowany tekst


Jest :D
  • Odpowiedz
Trochę poeksplorowałem mapę bo to w grach uwielbiam najbardziej i czasami mam problem z ogarnięciem jak do jakiegoś miejsca trafić, ale domyślam się, że w późniejszym etapie gry dopiero będę w stanie się w miejsce X dostać.


@quescik1: Ogółem to wszędzie poza 2 ostatnimi lokacjami da się dostać bez zabijania żadnego bossa, tylko trzeba poszukać tajnych przejść. Jak będziesz robić tylko "główny" wątek to ominiesz 3/4 mapy.
  • Odpowiedz
@quescik1: Tak ten kusznik mnie też na serie ściągał na początku xD Co do mapy to właśnie mi się podoba ale w podstawce zaznaczałem sobie zawsze gdzie nie byłem żeby nie zapomnieć a tu lipa bo ta mapa ma ze 4 piętra xD
  • Odpowiedz