Wpis z mikrobloga

#famemma #patostreamy #rafatus #danielmagical #bystrzaktv #kononowicz #rafonix
jak w ankiecie, co wybierasz nie musi być to co napisałem ale twoim zdaniem ulubiony peek twojego streamera/pato youtuberka, wybieraj

Masz możliwość cofnięcia się w czasie i przeżycia jeszcze raz na żywo peek legendarnych streamów:

  • Rafatus&Marlejn KUFERKI/SHOW UP/PREZESIK 32.5% (147)
  • BystrzakTV Ogniska, pełnia sił aktorów 7.5% (34)
  • Danielmagical Legendarny remont/ŁODOBAnocne spanie 36.7% (166)
  • Legendarne Lajty Majora&Konona 12.4% (56)
  • Rafonix telefony/tibia/drunki z adamem 10.8% (49)

Oddanych głosów: 452

  • 8
  • Odpowiedz
  • 2
@MenelicA: moge od siebie napisać, że z ww. najwiecej czasu spędziłem w peeku Prezesa, pamiętam specjalnie konto zakładane na SU, żeby móc oglądać transmisję bo bez konta max 5min ahh jak ten czas leci(,) juz nie ma smaczka na robaczka, Rafonixa oglądałem 50/50 i to jak juz byl blizej niz dalej konca swojego swojego pato kontentu.. Lajtów nie oglądałem bynejmniej nie tych legendarnych z Janem Ł
  • Odpowiedz
  • 1
@MenelicA: overall czasu najwiecej stracilem ze zwierzyńskimi ale to bardziej już za sprawą oglądania starych 6h lajwikow sprzed lat, na zywo Bystrzak ale to dlatego ze nadaje do teraz.
  • Odpowiedz
  • 8
@RzygiPluton: aaa faktycznie o guralu zapomnialem i legendarnym spaniu na chacie w namiocie o ile dobrze pamietam xD tez bylem ale pamietam jak przez mgłę dlatego nie napisalem nic o tym, zapomnialem totalnie ..legendarny fotel pamietamy xD
  • Odpowiedz
@MenelicA: dla mnie lumpy od bystrzaka, plenery mialy swoj urok. A najlepiej to wspominam jak sie poimprezowalo w sobote, i w niedziele na ogromnym kacu otwierasz sobie piwko z rana, przegladasz telefon co sie odwalalo wczoraj, a tu powiadomienie, ze lumpy streamuja, i od razu piwko wjezdzalo w dobrym humorku. Kaczor z tajfunem wykrzywieni, siwy z bagien sie nagle znikad pojawiał na darmowe piwo.. i cala niedziele sie leczylo z
  • Odpowiedz