Wpis z mikrobloga

Przy przeprowadzce znalazłem jeden z moich gorszych zakupów w życiu. Założenie było proste, kupię sobie sokowirówke to będę miał świeży, dobry sok na zawołanie xD oczywiście kupiłem od razu taką ąę za około 1000 zł.
Zdanie zmieniłem po pierwszym uzyciu, sok był wspaniały ale trzeba było umyć ten badziew.
Po 10 użyciu schowałem ją w szafce i znalazłem ją po 2 latach xD
Więc wydałem dwu letni budżet na soki na maszynkę do soków, a po tygodniu nie chciało mi się jej używać ( ͡ ͜ʖ ͡)

#zalesie #heheszki #zakupy
openordie - Przy przeprowadzce znalazłem jeden z moich gorszych zakupów w życiu. Zało...

źródło: temp_file6925688045050135083

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 2
@Redbulltabak to nie była chwila, robiłem risercz jakby zależało od tego moje życie.

A potem się okazało że i tak muszę iść do sklepu i zapłacić za owoce więcej niż warty jest jakiś bio sok.
  • Odpowiedz
  • 0
@dreadingit mam zmywarkę i kompletnie nic nie zmienia.
Nadal trzeba to urządzenie rozebrać na części, z grubsza opłukać. Do tego zmywarki nie odpalam codziennie więc nie zawsze na drugi dzień części są umyte.
  • Odpowiedz
@open_or_die: ręczne za 1000zł? ja za kuvingsa dałem z 1500 a to była topowa wyciskarka... mycie tego to z 10min, ja zawsze robie sporo soku jak są goście lub na pepperze widzę promocje z jabłkami za 2zł/kg, wtedy wysyłam żonę po wiele kilogramów ;)
  • Odpowiedz
  • 1
Skąś to kojarze :D Problemem nie jest tylko mycie, ale również ceny warzyw owoców. W regularnych cenach bardzo często dużo bardziej opłaca się kupić gotowy sok (nawet taki 1 dniowy). Co innego, jak ktoś ma dojście do hurtowych ilości w gurtowych cenach. Wtedy można się pokusić o robienie na zapas, ew na jakieś winka etc
  • Odpowiedz