Wpis z mikrobloga

@d4wid: Teraz to już "chińskie manewry". Jeszcze tydzień temu było o chińskich celnikach, a potem o jakiejś śmiesznej jednostce, co się miała zajmować obroną granic.

Swoją drogą to zabawne, że nikt nie skojarzył tematu z tym, co Duda niedawno mówił po wizycie w Chinach. O oznaczaniu i plombowaniu kontenerów z Chin oraz do Chin.
  • Odpowiedz
  • 0
@jakisnickbylejaki:

@d4wid no to jest racja. Polska się rozbroiła. A ktoś powie, że nie ? Oddaliśmy sprzęt w dobrej wierze. Ale dobrymi chęciami piekło wybrukowane. Zero pomyslunku. Jedność NATO powinna polegać na tym, że państwa z dala od zagrożenia oddają więcej sprzętu niż kraje, które są obok. A tak to Polska się rozbroiła i oddała swój sprzęt do kraju gdzie prawo jazdy się kupuje za flaszkę wódki .A co
  • Odpowiedz
@d4wid coś mi się wydaje, że berkowicz znowu zaczął ćpać... Niech powie, czy prawdą jest że jego ksywa w "konfiguracji", to KEBAB, bo swego czasu lubił dawać w żyłę i ksywa wzięła się z jego upodobań, do wyjadania resztek kebabów że śmietnika, jak był na haju... Powiedział mi to Liroy przed wyborami niecałe 5 lat temu. Opowiadał mi również o upodobaniach seksualnych bosaka... Jeżeli to co słyszałem to prawda to jest
  • Odpowiedz
@d4wid: Ale sie Berkowicz ostatnio załączył i #!$%@?. Stabilność w Polsce jest Chinom na rękę bo przez Polskę mają tranzyt swoich towarów do Europy. A wiecie co najgorsze? Im bardziej tak Konfederaci #!$%@?ą tym bardziej im skacze poparcie xD To niepojęte. Aż człowiek tęskni za tekstami o malarzu od Korwina.
  • Odpowiedz